یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

طرح انفجار مرقد امام علی(ع) و ترور آیت الله سیستانی/کشف انبار مهمات

danesheroz آذر ۱۵, ۱۳۹۱ ۰

افشای طرح تروریستهای وابسته به محور تکفیری سلفی برای منفجر کردن حرم مطهر امام علی(ع) و مراجع بزرگ دینی در نجف اشرف و و کشف انبار مهمات در شمال استان بابل از جمله خبرهای مربوط به عراق است. به نقل از رسانه های عراق، نیروهای امنیتی عراق از کشف انبار تجهیزات نظامی و مواد منفجره [&hellip

افشای طرح تروریستهای وابسته به محور تکفیری سلفی برای منفجر کردن حرم مطهر امام علی(ع) و مراجع بزرگ دینی در نجف اشرف و و کشف انبار مهمات در شمال استان بابل از جمله خبرهای مربوط به عراق است.

به نقل از رسانه های عراق، نیروهای امنیتی عراق از کشف انبار تجهیزات نظامی و مواد منفجره در شمال استان بابل با تکیه بر اطلاعات دقیق خبر دادند.

همچنین یک منبع امنیتی در استان کربلا از دستگیری یکی از عاملان انفجار تروریستی در خیابان میثم تمار در کربلای معلی خبر داد.

کشته شدن یک شهروند عراقی در حمله مسلحانه در فلوجه، دستگیری ۹ متهمان در ارتباط با مسائل تروریستی در شهر الصویره، و کشف دو بمب دست ساز در شمال فلوجه از دیگر تحولات مربوط به عراق است.

افشای طرح تروریستهای وهابی برای منفجر کردن حرم مطهر امام علی(ع)

خبر دیگر  اینکه یک منبع امنیتی در استان بابل از خنثی شدن طرح انفجار مرقد مطهر حضرت امام علی(ع) و ترور مراجع دینی در نجف اشرف و در راس آنها آیت الله علی سیستانی پرده برداشت.

خبرگزاری بین المللی بغداد به نقل از این منبع امنیتی گزارش داد نیروهای امنیتی عراق این طرح را کشف و خنثی کردند که طی آن ۳۰ فرد مسلح وابسته به گروه تروریستی موسوم به دولت اسلامی عراق در مناطق شمالی بابل دستگیر شدند.

وی افزود افراد مسلح دستگیر شده، متهم هستند که تعداد زیادی عملیات مسلحانه انجام داده اند، آنها به طرح تروریستی خود برای منفجر کردن مرقد مطهر حضرت امام علی(ع) و ترور مراجع دینی اعتراف کرده اند.

چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۱ - ۱۴:۱۵
کد خبر : 397
بازدیدها: 314

پاسخی بگذارید »