دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

طراحی و چاپ سالنامه با موضوع روز شمار عملیات های دفاع مقدس در استان البرز

danesheroz خرداد ۷, ۱۳۹۲ ۰
طراحی و چاپ سالنامه با موضوع روز شمار عملیات های دفاع مقدس در استان البرز

کارشناس معاونت تبلیغات اداره کل حفظ آثار ونشر ارزشهای دفاع مقدس استان البرز از طراحی و چاپ سالنامه با موضوع روزشمار عملیاتهای دفاع مقدس خبرداد

میثم نوروزیان کارشناس معاونت تبلیغات اداره کل حفظ آثار ونشر ارزشهای دفاع مقدس استان البرز به خبرنگار پاناگفت : سعی شده دو عنصر زیبائی در طراحی و مستندات و تصاویر دوران دفاع مقدس را بگونه ای با هم هماهنگ نمائیم تا بیننده و مخاطب این روز شمار علاوه بر دستیابی اطلاعات دوران دفاع مقدس با یک محصول فاخر و زیبا همراه گردد .
نوروزیان در ادامه افزود : استفاده از تصاویر منتخب و کارشناسی شده و زیبای جبهه و جنگ و طراحی هنری قابل قبول در این محصول فرهنگی به چشم می خورد و توزیع ۲۰۰۰هزار جلد از این سالنامه ها در ادارات و مراکز فرهنگی و نظامی و انتظامی با استقبال خوب مخاطبین مواجه گردیده است .
نوروزیان گفت : علاوه بر تصاویر زیبای دوران دفاع مقدس سعی شده با استفاده از سخنان و تصاویر سرداران شهید استان البرز و استفاده از وصایا ی شهدای عزیزمان به ماندگاری و معنویت این سالنامه بیافزائیم.
لازم به توضیح است که همه ساله این سالنامه با موضوع روزشمار عملیاتهای دفاع مقدس به همت اداره کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان البرز طراحی و چاپ و توزیع میگردد

سه شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۰:۰۲
کد خبر : 21369
بازدیدها: 540

پاسخی بگذارید »