پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

استاندار البرز در بازدید از بیمارستان باهنر عنوان کرد

ضرورت افزایش تجهیزات درمانی استان البرز

28 danesheroz خرداد ۵, ۱۳۹۲ ۰
ضرورت افزایش تجهیزات درمانی استان البرز

عربیان بر توسعه امکانات درمانی در بخش‌های مختلف در استان البرز تأکید کرد

به گزارش دانش روز ، اصغر عربیان استاندار البرز ظهر امروز در بازدید از بخش‌های تخصصی بیمارستان باهنر اظهار داشت: متأسفانه استان البرز در بخش مراکز درمانی و به ویژه بخش‌های تخصصی با کمبود مواجه است و این تعداد بیمارستان نمی‌تواند پاسخگوی نیاز مردم این استان با توجه به روند افزایشی جمعیت باشد.

وی ادامه داد: لزوم توجه به این مهم یکی از مهم‌ترین وظایف مسئولان ذیربط است چراکه توسعه امکانات درمانی در توسعه و ارتقای سلامت جامعه نقش اساسی دارد.

استاندار البرز با بیان اینکه حجم مراجعات مردم به درمانگاه‌ها و بیمارستان‌ها بسیار بیشتر از امکانات و تخت‌های موجود است، افزود: توسعه سرانه بهداشتی و درمانی در این استان یکی از اولویت‌های مسئولان در بخش درمان و بهداشت قرار گیرد.

*عدم توجه به مقوله درمان در آینده ما را با مشکل مواجه می‌کند

استاندار البرز در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: امکانات فعلی بهداشتی و درمانی در استان البرز هم اکنون نمی‌تواند پاسخگوی نیاز متقاضیان باشد در این راستا با توجه به افزایش جمعیت این میزان سرانه بهداشتی در آینده ما را با مشکلات متعددی روبه رو خواهد کرد.

عربیان تأکید کرد: با استان شدن البرز و استقرار دانشگاه علوم پزشکی در این استان تا حدودی، سرانه بهداشت و درمان در این استان و شهرستان‌های اطراف توسعه پیدا کرد اما با توجه به زیرساخت‌ها هنوز با مشکلات و کمبودهای سرانه‌های بهداشت و درمان در این استان مواجه هستیم که می‌طلبد مسئولان هر چه سریع‌تر اقدامات لازم را برای توسعه این مهم انجام دهند.

وی یکی از نیازهای اساسی مردم در این استان را توسعه سرانه‌های بهداشت و درمان عنوان کرد و افزود: این مهم یکی از مطالبات به حق مردم است که باید اجرایی شود.

 

منبع : فارس

یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۹:۱۸
کد خبر : 20854
بازدیدها: 188

پاسخی بگذارید »