چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

شهردار کرج تأکید کرد

ضرورت اجرای طرح‌های عمرانی در قطار شهری کرج

danesheroz اردیبهشت ۱, ۱۳۹۲ ۰
ضرورت اجرای طرح‌های عمرانی در قطار شهری کرج

شهردار کرج بر ضرورت اجرای طرح‌های عمرانی در قطار شهری کرج تأکید کرد

سیدعلی آقازاده امروز اظهار داشت: تمهیدات اساسی به منظور رونق بخشیدن به عملیات‌های عمرانی در سازمان قطار شهری انجام شده است.

وی در ادامه به بررسی روند اجرایی پروژه خط ۲ متروی قطار شهری کرج و حومه اشاره کرد و افزود: یکی از مهم‌ترین اقدامات شهرداری کرج به ثمر رساندن پروژه قطار شهری کرج است لذا به منظور تحقق اهداف برنامه‌ریزی‌های لازم برای این مهم انجام شده است.

این مسئول تسریع در بهره‌‌برداری از خط ۲ قطارشهری کرج را مهم ارزیابی کرد و ادامه داد:  شورای اسلامی شهر کرج و شهرداری نیز بر تحقق این مهم تاکید دارند.

آقازاده گفت: تکمیل این خط نیاز به تلاش و همت بیش از پیش سازمان قطار شهری به عنوان سازمان فعال در حوزه حمل و نقل عمومی و دیگر مسئولان اجرایی ذیربط دارد.

شهردار کرج خاطرنشان کرد: خط ۲ قطار شهری کرج به طول ۳۰ کیلومتر با ۲۷ ایستگاه، شهریار و ملارد را به کرج و سپس از طریق خیابان شهید بهشتی به کمالشهر می‌رسد.

وی با یادآوری اهتمام مسئولان شهری مبنی بر رفع مشکلات موجود با پیمانکار خط ۲ قطار شهری کرج، اظهار امیدواری کرد: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده و تدبیر استاندار البرز بر رفع این مشکل، این بخش از گره ایجاد شده در قطار شهری رفع شود و به سمت بهره‌برداری از این خط در سال‌های آینده برویم.

آقازاده، بحث بودجه و توانایی پیمانکار را از جمله فاکتورهای مهم در به ثمر رسیدن پروژه خط ۲ قطار شهری کرج برشمرد و گفت: بسترسازی درباره دستیابی به راه‌های مناسب به منظور بهره‌برداری سریع از خط ۲ قطار شهری از اولویت‌ها و سیاست‌هایی است که از سوی استانداری، شهرداری و شورای اسلامی شهر کرج اراده قوی بر انجام آن وجود دارد.

این مسئول در پایان اذعان داشت: تمرکز سرمایه از دیگر مباحثی است که موفقیت در آن نقش به سزایی در بهره‌برداری به موقع از این پروژه بزرگ را در بردارد.

یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۷:۴۶
کد خبر : 12502
بازدیدها: 218

پاسخی بگذارید »