دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

ضرغامی: صداوسیما مثل مرغی است که در هر عروسی سر بریده می‌شود

28 danesheroz خرداد ۳, ۱۳۹۲ ۰
ضرغامی: صداوسیما مثل مرغی است که در هر عروسی سر بریده می‌شود

ضرغامی درباره‌ی اینکه انتخاب رییس‌جمهور آینده چقدر می‌تواند بر حوزه‌ی عملکرد صداوسیما و حل مشکلات مالی این رسانه تاثیرگذار باشد؟ به خبرنگار ایسنا گفت: امیدواریم رییس‌جمهور آینده با توجه به نیازهای اداره‌ی کشور نگاه عادلانه‌ای نیز به صداوسیما داشته باشد.

به گزارش دانش روز ، رییس سازمان صداوسیما که در نشستی خبری حاضر شده بود، پس از مراسم قرعه‌کشی تعیین نوبت حضور نامزدها در رادیو و تلویزیون در پاسخ به پرسش خبرنگار سرویس تلویزیون و رادیو خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مبنی بر اینکه فکر می‌کنید انتخاب رییس جمهور آینده چقدر می‌تواند بر عملکرد صدا و سیما به ویژه بر بخش مالی تاثیرگذار باشد؟ خاطرنشان کرد: صدا و سیما مثل مرغی است که در هر عروسی سرش را می‌برند. ما در این سازمان با توجه به نیازها، یکسری محدودیت‌هایی داریم که باید به همه‌ی آنها پاسخگو باشیم؛ ضمن اینکه در حال حاضر ما ۱۶۰ شبکه رادیویی و تلویزیونی اداره می‌کنیم و بسیاری از ساختارها را نیز خودمان تولید می‌کنیم.

وی تصریح کرد: امروزه بخش زیادی در حوزه سریال‌سازی توسط خودمان انجام می‌شود؛ بنابراین کارهایمان در بعد داخل و خارج وسیع است؛ ضمن اینکه نیمی از درآمدهایمان از سازمان تامین می‌شود.

ضرغامی در پایان با اظهار امیدواری نسبت به اینکه رییس جمهور آینده نگاه عادلانه‌ای به صداوسیما داشته باشد، به ایسنا گفت: در هر حال با توجه به وضعیت فعلی سازمان در بخش کمبود بودجه، امیدواریم رییس‌جمهور آینده با توجه به نیازهایی که اداره کشور به رسانه ملی دارد، نگاه عادلانه‌ای نیز به صدا و سیما داشته باشد.

جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۱:۲۶
کد خبر : 20183
بازدیدها: 244

پاسخی بگذارید »