پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

ضرر میلیاردی فتح الله زاده از صعود تیم ملی به جام جهانی!

danesheroz7 خرداد ۳۱, ۱۳۹۲ ۰
ضرر میلیاردی فتح الله زاده از صعود تیم ملی به جام جهانی!

دانش روز : شاید مدیرعامل استقلال هم از صعود به جام جهانی خوشحال باشد ولی ضرر هنگفت او را در این رویداد نمی توان نادیده گرفت

به گزارش گروه ورزشی دانش روز : صعود به جام جهانی برای همه شیرین و پر حلاوت بود اما این صعود دردسرهای خاص خودش را برای علی فتح الله زاده و گروه یارگیران باشگاه استقلال به همراه خواهد داشت. حالا فتح الله زاده برای تمدید قرارداد ملی‌پوشان استقلال با مشکلاتی روبرو خواهد شد.

تیم ملی به جام جهانی صعود کرده و بی‌شک قیمت بازیکنانی که توانسته‌اند تیم ملی را به جام جهانی فوتبال ببرند بیشتر هم خواهد شد. تصور کنید امروز هاشم بیک زاده برای تمدید قرارداد به دفتر کار علی فتح الله زاده برود. فکر می‌کنید پیشنهاد مالی هاشم بیک‌زاده تغییر نخواهد کرد؟ فکر می‌کنید مدافع چپ تیم ملی که در بازی با قطر یکی از ستاره‌ها بود با همان دستمزد معمولی حاضر به تمدید قرارداد خواهد شد؟ نه! قرارداد بیک‌زاده لااقل ۲۰۰، ۳۰۰ میلیون اضافه خواهد شد.

این وضعیت برای امیرحسین صادقی هم وجود خواهد داشت. دستمزد او هم به طور چشمگیری افزایش خواهد یافت. می‌دانید اولین چیزی که این بازیکنان هنگام تمدید قرارداد به فتح الله زاده می‌گویند چه خواهد بود؟ این جمله: «آقا ما تیم بردیم جام جهانی!» می‌توانند ناز هم بکنند. خب، حق هم دارند. کار بزرگی بود. کار ارزشمندی بود و این دردسرهای مدیری را که با مشکلات مالی روبرو است و شنیده می‌شود این روزها با دست خالی بازیکن می‌خرد بیشتر خواهد کرد.

دستمزد جواد نکونام هم افزایش خواهد یافت. شاید او این فصل ۲ میلیارد تومان از باشگاه استقلال مزد بخواهد. پژمان منتظری پیش‌تر ادعا کرده بود که از تیم‌های قطری پیشنهاد دارد. حالا که تیم ملی به جام جهانی رفته است او اگر بخواهد در استقلال بماند دستمزد بیشتری از باشگاه استقلال طلب خواهد کرد. این شرایط برای دیگر بازیکنان هم وجود دارد. مجتبی جباری می‌تواند دیگر گزینه باشد و خسرو حیدری نیز همچنین.

خودتان در ذهن تجسم کنید که فتح الله زاده چه مصائبی برای تمدید قرارداد ملی پوشان استقلال خواهد داشت. هیچ کمک‌رسانی هم که نیست. صعود به جام جهانی لااقل یک میلیارد تومان ضرر برای فتح الله زاده و تیم یارگیری استقلال به همراه خواهد داشت. چه کسی فریادرس مدیرعامل استقلال خواهد بود؟!

مشکل استقلال کم بود با صعود به جام جهانی فوتبال بیشتر هم شد. آقای انصاری کجایی؟! آیا فتح الله زاده باز هم برای حل مشکلات اقتصادی باشگاه استقلال دست به دامن علی انصاری که همواره یار و یاور آبی‌ها بوده خواهد شد یا این بار دوست دیگری دست مدیرعامل باشگاه استقلال را می‌گیرد؟! پاسخ این سوال را طی روزهای آتی می‌یابیم.

نکونام که برای ماندن در استقلال چراغ سبز نشان داد. جباری و حیدری هم تکلیف‌شان مشخص است و صادقی هم که یک ماه پیش گفت دیگر از استقلال جدا نمی‌شوم. این یعنی همه می‌مانند و فتح الله زاده باید از همین حالا فکر بودجه برای تامین پیشنهاد‌های غیر منتظره ملی پوشان باشد.

 

جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۳
کد خبر : 29973
بازدیدها: 202

پاسخی بگذارید »