دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

ضرب و شتم دانش آموزان توسط ناظم بی‌رحم + فیلم

danesheroz1 آبان ۲۸, ۱۳۹۲ ۰
ضرب و شتم دانش آموزان توسط ناظم بی‌رحم + فیلم

دانش روز: ناظمی که دانش آموزان دبیرستانی را مورد ضرب و شتم و تنبیه بدنی قرار می‌داد با پیگیری لغو ابلاغ شد

 به گزارش دانش روز،  پس از آنکه تعدادی از اولیا دانش آموزان یک مدرسه دبیرستان در منطقه ۱۴ با باشگاه خبرنگاران تماس گرفته و مشکلات خود را در خصوص تنبیه فرزندانشان توسط ناظم مدرسه گزارش دادند، بلافاصله خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران با جدیت موضوع را مورد رسیدگی قرار داد و به همین منظور فردای آن روز به جلوی درب مدرسه رفت.

بر اساس گزارش خبرنگار ما دانش آموزان از وجود ناظم بی‌رحم رنج می‌برده و مورد تنبیه بدنی با لوله پلیکا و شیلنگ قرار می‌گرفتند که آثار کبودی بر روی پا، دست و گردن تعداد زیادی از دانش آموزان گواه این بی‌رحمی بود.

برخی از دانش آموزان نیز گفتند که به دلیل ترس از ناظم اقداماتش را از مسئولان و خانواده‌شان پنهان می‌کردند.

با ابلاغ این موضوع توسط باشگاه خبرنگاران به آموزش و پرورش کارشناسان ارزیابی عملکرد به همراه خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران؛ جهت رسیدگی موضوع وارد عمل شده و به سمت مدرسه راهی شدند.

با حضور کارشناسان آموزش و پروش در مدرسه و بررسی‌های کلی و جزئی این ناظم بی‌رحم لغو ابلاغ شد.

همچنین ناظم این مدرسه گفت: من به عنوان پدر دوم این بچه‌ها هستم و هرکاری که به نظرم صلاح باشد برای تربیت آنان انجام می‌دهم.

در ادامه صحبت‌های ناظم ، مدیر مدرسه جلوی دوربین باشگاه خبرنگاران آمد و ضمن اعتراف به تنبیه بدنی دانش آموزان با شیلنگ و لوله پلیکا توسط معاون خود اظهار داشت: از این رویداد احساس ندامت می‌کنم و من نیز در حال بررسی این رویداد بودم.

منبع:باشگاه خبرنگاران

برای دیدن فیلم اینجا کلیک کنید.

 

سه شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۲ - ۱۳:۳۱
کد خبر : 74676
بازدیدها: 404

پاسخی بگذارید »