جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

با هدف ارتقاء وضعيت معيشتي معلمان:

صندوق ذخیره فرهنگیان عضو جدید می‌پذیرد

danesheroz1 دی ۱۴, ۱۳۹۲ ۰
صندوق ذخیره فرهنگیان عضو جدید می‌پذیرد

دانش روز: صندوق ذخیره فرهنگیان با هدف ارائه تسهیلات به معلمان سراسر کشور عضو جدید می‌پذیرد

به گزارش دانش روز، این صندوق در برنامه‌ ریزی‌ های خود به دنبال آن است تا فرهنگیان عضو، علاوه بر واریزی خود و واریزی دولت از سود قابل توجهی نیز که ناشی از سرمایه‌گذاری‌های مؤثر است، بهره‌مند شوند.

این امتیاز تنها شامل اعضای صندوق ذخیره فرهنگیان خواهد بود و فرهنگیان غیر عضو، به نوعی خود را از این امتیازها محروم کرد‌ه‌اند.

برپایه این گزارش در حال حاضر معادل ۲۸/۱ از حقوق اعضای صندوق همراه با معادل این رقم از سهم دولت به حساب آنان در این صندوق واریز می‌شود.

هر چند بر طبق قانون مبلغ واریزی اعضاء تا ۵ درصد قابل افزایش است و معادل این درصد نیز باید از سوی دولت به حساب آنان واریز شود، اما به‌رغم درخواست تعداد کثیری از فرهنگیان محترم، این خواسته تاکنون محقق نشده و مدیریت جدید صندوق در پی آن است تا در راستای حراست حداکثری از حقوق معلمان به این موضوع فعلیت بخشد.

گفتنی است هم اکنون بیش از ۷۶۰ هزار نفر از فرهنگیان سراسر کشور عضو این صندوق هستند و میزان سرمایه صندوق نیز بیش از ۶ هزار میلیارد تومان برآورد شده است.

فرهنگیان عزیز می‌توانند با مراجعه به ادارات آموزش و پرورش منطقه‌ی خود، نسبت به ثبت‌نام برای عضویت در صندوق ذخیره فرهنگیان اقدام و همچنین درخواست کتبی خود را جهت افزایش میزان واریزی به ۵ درصد ارایه دهند.

شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۲ - ۱۷:۲۳
کد خبر : 85051
بازدیدها: 378

پاسخی بگذارید »