سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

برگزاری همایش بصیرت افزایی بانوان فرهنگی استان البرز

صفار هرندی :باید حماسه دیگری در تاریخ انقلاب اسلامی رقم زده شود

danesheroz خرداد ۲۰, ۱۳۹۲ ۰
صفار هرندی :باید حماسه دیگری در تاریخ انقلاب اسلامی رقم زده شود

دانش روز :عضومجمع تشخیص مصلحت نظام گفت:امروز شرکت در انتخابات مهمترین موضوع در این برهه از زمان است که باید حماسه دیگری در تاریخ انقلاب اسلامی رقم زده شود

محمدحسین صفار هرندی، وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی در همایشی که با حضور بانوان فرهنگی استان البرز در تالار نژاد فلاح کرج برگزار شد گفت : امروز شرکت در انتخابات مهمترین موضوع در این برهه از زمان است که باید حماسه دیگری در تاریخ انقلاب اسلامی رقم زده شود.

صفار هرندی افزود : امروز در آستانه انتخابات به رقم قابل افتخار مشارکت هفتاد درصدی رسیده ایم که پیش بینی میشود این مشارکت افزایش پیدا نماید.

وی گفت : رسیدن به یک رقمی که بتواند دل دوستان را شاد وچشم دشمنان را کور کند هدف تمامی دست اندرکاران برگزاری انتخابات آتی است چرا که دشمن در طول ما های گذشته تمام تلاش خود را بکار بسته است تا مردم را خانه نشین وبی اثر در جامعه جلوه دهد واز این رفتار خود هدف دور کردن مردم از نظام را در سر میپروراند.

عضومجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه با بیان اینکه دشمن میخواهد به دنیا نشان دهد که این نظام پشتوانه مردمی خود را از دست داده است ولی همچون گذشته درخواهد یافت مردم هوشیار تر از همیشه در صحنه حضور خواهند داشت.

صفار هرندی ملت ایران را از حکومت اسلامی جدا نشدنی توصیف کرد وافزود : این مردم فهیم دریافته اند که با اسیر شدن در دام چنین ترفند هایی تنها احساس حقارت وپشیمانی به بار خواهد آورد همچنانکه در اتفاقات سال ۸۸ دیدیم کسانیکه از حکومت ونظام با اعمال و رفتار خود دور شدند چیزی جز خشم مردم وحسرت بدست نیاوردند.

وی اظهار داشت : تاریخ جهان هم نشان داده است کشوری که آزادی واستقلال خود را از دست بدهد اسیر استکبار شده و متجاوزان به داشته های هیچ فرهنگی رحم نخواهند کرد.

وزیر سابق فرهنگ وارشاد اسلامی در ادامه سخنان خود گفت : امروز دشمنان انقلاب ونظام که سالها مترصد فرصت برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی ایران بودند تمام تلاش خود را بکار خواهند بست تا حضور حداکثری ملت را درپای صندوقهای رأی کم کنند چرا که بیان میکنند اگر انتخابات آتی با مشارکت بالای ۵۰ درصد در ایران برگزار شود معلوم است این نظام هنوز مقبولیت خود را در نزد آحاد جامعه داشته واین ما هستیم که منزوی شده ایم.

صفار هرندی در پایان بر حفظ هوشیاری ملت برای خنثی شدن توطئه دشمنان تأکید کرد.

منبع :تیتر یک

دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۲:۵۵
کد خبر : 25187
بازدیدها: 429

پاسخی بگذارید »