سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

هشدار گازی وزارت نفت به مردم:

صرفه‌ جویی نکنید گاز منازل قطع می‌شود

danesheroz1 آذر ۲۱, ۱۳۹۲ ۰
صرفه‌ جویی نکنید گاز منازل قطع می‌شود

دانش روز: معاون وزیر نفت با اشاره به افزایش مصرف گاز به دنبال ورود جبهه های سرد به کشور، اعلام کرد: در صورت خودداری مشترکان خانگی از صرفه‌جویی در مصرف گاز، احتمال افت شدید فشار گاز در مصارف خانگی وجود دارد

 به گزارش دانش روز، همزمان با زمستانی شدن آب و هوا در اکثر استان های نیمه شمالی کشور، شرکت ملی گاز نسبت به مصرف افسار گسیخته گاز طبیعی در بخش خانگی و تجاری هشدار داده است.

از این رو همزمان با عدم انتشار آخرین وضعیت مصرف گاز بر روی سایت شرکت ملی گاز ایران، مدیرعامل این شرکت شرط عدم افت فشار و قطعی گاز مشترکان خانگی و تجاری را صرفه جویی اعلام کرده است.

حمیدرضا عراقی مدیرعامل شرکت ملی گاز با اشاره به افزایش قابل ملاحظه مصرف گاز طبیعی کشور در چند روز گذشته تاکنون، گفت: مشترکان خانگی برای جلوگیری از افت فشار گاز خانگی در مصرف این حامل انرژی صرفه جویی کنند.

معاون وزیر نفت با اعلام اینکه در صورت خودداری مشترکان از صرفه جویی، احتمال افت شدید فشار گاز در مصارف خانگی وجود خواهد داشت، تصریح کرد: در صورت کاهش مصرف و رعایت صرفه‌جویی مشکلی در تامین مطمئن گاز مصرفی خانگی وجود نخواهد داشت.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: محدود کردن مصارف نیروگاه‌ها، صنایع بزرگ و کوچک، پالایشگاه‌ها، مجتمع‌های پتروشیمی و در نهایت شبکه خانگی از راهکارهای شرکت ملی گاز در صورت رعایت نشدن صرفه‌جویی است.

منبع: مهر

پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲ - ۱۶:۱۶
کد خبر : 79623
بازدیدها: 155

پاسخی بگذارید »