جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

صدور مجوز مراکز مشاوره کارآفرینی در البرز

danesheroz1 مهر ۲۷, ۱۳۹۲ ۰
صدور مجوز مراکز مشاوره کارآفرینی در البرز

دانش روز: مدیراطلاع رسانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز گفت: مجوز ایجاد مراکز مشاوره کارآفرینی در استان به منظور برقراری ارتباطی منطقی بین فعالیتهای کارآفرینی با تولید ناخالص داخلی به متقاضیان ارائه می شود

 به گزارش دانش روز، علیرضا چنگیزیان گفت: این مراکز به منظور ایجاد ارتباط منطقی، مستمر و پایدار بین فعالیت‌های کارآفرینی نوآوری محور استان با تولید سرانه ناخالص داخلی واگذار می شود.

وی افزود: از دیگر اهداف تاسیس این مراکز ارائه مشاوره‌های تخصصی و کاربردی به کارآفرینان و سرمایه گذاران در زمینه فعالیت‌های اقتصادی دانش بنیان و مبتنی بر نوآوری و فناوری‌های جدید و مخاطره پذیر در عرصه مزیت‌های عمده و رقابتی استان است.

چنگیزیان گفت: متقاضیان واجد شرایط می توانند درخواست خود را به صورت کتبی به دبیرخانه فنی صدور مراکز مشاوره در اداره کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان به نشانی کرج میدان آزادگان، بلوار امام رضا، خیابان اردلان ۳ ارائه کرده و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن۳۲۵۰۵۲۷۷ و یا با نشانی الکترونیکی daftarekarafarini@gmail.com تماس بگیرند.

به گفته وی متقاضیان برای اخذ مجوز تاسیس دفاتر مشاوره و خدمات کارآفرینی به شرط داشتن شرایطی می‌توانند نسبت به تاسیس مراکز مشاوره خدمات کار آفرینی اقدام کنند.

چنگیزیان یادآور شد: متقاضیان واجد شرایط برای دریافت فرمهای لازم و اطلاع از آئین نامه تاسیس این مراکز می توانند به سایت اداره کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان البرز به آدرس اینترنتی alborz.mcls.gov.ir مراجعه کنند.

منبع:مهر

شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۲ - ۲۳:۴۹
کد خبر : 68241
بازدیدها: 502

پاسخی بگذارید »