دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

صدور مجوز راه‌اندازی واحدهای جدید مدارس شاهد

28 danesheroz اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۲ ۰
صدور مجوز راه‌اندازی واحدهای جدید مدارس شاهد

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه آماده صدور مجوز راه اندازی واحدهای جدید مدارس شاهد هستیم، گفت: مدارس شاهد باید در بهترین فضاهای آموزشی و با قوی ترین کادر و نیروی انسانی فعالیت کنند

به گزارش دانش روز ، حمیدرضا حاجی بابایی در گردهمایی روسا و کارشناس مسئولان امور شاهد و ایثارگران ادارات آموزش وپرورش سراسر کشور با بیان اینکه متولیان مدارس شاهد باید ضمن هماهنگی با دیگر نهادها و سازمان های ذیربط در توسعه کمی و کیفی مدارس شاهد بکوشند، گفت: کارشناسان و مسئولان امور شاهد باید برخورد بسیار سازنده و قوی با مدیران مدارس داشته باشند و مدیران این مدارس نیز شان و جایگاه ویژه خود را در مجموعه مدیران دیگر دستگاه های اجرایی در هر منطقه حفظ کنند.

حاجی بابایی با تاکید بر اینکه جاذبه های مدارس شاهد آنقدر باید بالا برود که کارکنان ستادی نیز کار در این مدارس را افتخار بدانند، افزود: تمام تلاش ما در راستای تغییر نگاه جامعه به جایگاه آموزش وپرورش بوده است و می کوشیم تا به این وزارتخانه هویت و شکل دانشگاهی بدهیم.

وزیر آموزش وپرورش با تاکید بر اینکه آماده صدور مجوز راه اندازی واحدهای جدید مدارس شاهد هستیم گفت: مدارس شاهد باید در بهترین فضاهای آموزشی و با قوی ترین کادر و نیروی انسانی فعالیت کنند.

حاجی بابایی با قدردانی از تلاش ها و فعالیت های مدیران وکارکنان مدارس شاهد اظهار امیدواری کرد که مجموعه دانش آموزان و فرهنگیان شاغل در امور شاهد و ایثارگران در خلق حماسه سیاسی و حضور گسترده در انتخابات ریاست جمهوری موفق و پیروز باشند.

همچنین، “مریم خلیلوند” مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش نیز در سخنانی با اشاره به اینکه مدارس شاهد زینت آموزش وپرورش و الگوی دیگر مدارس هستند، گفت: کیفیت مدارس را به طور مستمر ارتقا می بخشیم.

وی افزود: فرزندان نظام در این مدارس به گونه ای تربیت می شوند که در تراز شهیدان و ایثارگران انقلاب اسلامی قرارگیرند.

گفتنی است؛ در این همایش ۲ روزه راهکارهای کیفیت بخشی به امور آموزشی و پرورشی فرزندان عزیز شاهد و ایثارگر، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و دستورالعمل های ارسالی، همچنین تبیین اهداف مدارس ایثارگران و طرح پراکنده شاهد مورد بحث و بررسی کارشناسان قرار می گیرد.

سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۵:۱۱
کد خبر : 17351
بازدیدها: 210

پاسخی بگذارید »