یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

صحبتهای تکان دهنده دو تن از نجات یافتگان فرقه ضاله وهابیت/ قاتل وهابی که با پول عربستان آزاد شد!

danesheroz مهر ۱, ۱۳۹۲ ۰
صحبتهای تکان دهنده دو تن از نجات یافتگان فرقه ضاله وهابیت/ قاتل وهابی که با پول عربستان آزاد شد!

دانش روز : نشست شناخت جریان وهابیت و سلفی گری در منطقه خاورمیانه با حضور کارشناس شبکه جهانی ولایت و دو نفر از رهیافتگان مکتب اهل بیت ع در استان البرز برگزار شد

به گزارش دانش روز ، حجت الاسلام ابوالقاسمی کارشناس شبکه جهانی ولایت در ابتدای این جلسه به موج شیعه شدن افراد در جهان و منطقه خاورمیانه اشاره کرد و افزود : در حال حاضر بسیاری از علما و بزرگان وهابیت شیعه شده اند که عموما” در حال تقیه اند یا علنی اعلام کرده اند و این مطلب توسط بسیاری از بزرگان وهابیت نیز تائید شده است که اسناد بسیاری در این زمینه موجود است.

وی در ادامه به معرفی شبکه های وهابی از جمله “کلمه”، “وصال”، “وصال حق” و… پرداخت و تحرکات ضد اسلامی این شبکه ها را به صورت فیلم و تصویر و اسناد به حاضرین نمایش داد.
حجت الاسلام ابوالقاسمی  در ادامه صحبتهای خود به حمایت انگلیس از خاندان آل سعود جهت رسیدن به پادشاهی اشاره کرد و گفت: سخنان خانم کلینتون در خصوص حمایت از وهابیت در منطقه خاورمیانه به ویژه در عربستان و پاکستان جهت ایجاد اختلاف درونی بین مسلمانان، نمونه بارز این حمایت آشکار است.
وی همچنین ضمن اشاره به توهین و تحریف دین و تناقضات گفتاری و نوشتاری در این فرقه ضاله گفت: این جریان که ادعای اسلام می کند مقدسات اسلام را هدف قرار داده و سعی در حذف نام و نشان پیامبر ص و اهل بیت ع ایشان را دارد و این در حالیست که اهل تسنن خود را از این جریان فکری منحرف مبرا می داند. وهابیت خانه پیامبر را تخریب و به آن هتک حرمت می کنند ولی تصاویر مولوی عبدالعزیز و رهبران وهابیت روی ریال عربستان چاپ می شود!!! می گویند گرفتن تولد و جشن میلاد برای پیامبر اکرم (ص) شرک است ولی برای حضور جورج بوش (رئیس جمهور سابق آمریکا ) جشن می گیرند، می رقصند و مشروب می نوشند!
 این کارشناس فرق در ادامه با ارائه سند مکتوب از حمایت انگلیس جهت ایجاد اختلاف بین مسلمان و سرگرم کردن آنها به دشمن داخلی و ایجاد غفلت از دشمنان واقعی، لیست بلند و طولانی از حمایت انگلیس از آل سعود را به حاضرین نشان داد.
در انتهای این برنامه دو تن از افرادی که سالها گرفتار فرقه ضاله وهابیت بوده و اکنون با استدلال و تحقیق شیعه و محب اهل بیت علیهم السلام شده بودند، دلایل شیعه شدن خود را مطرح نمودند.
“ج .ح” فردی که بیش از ۱۲ سال در جماعت تبلیغ و جلسات و کلاس های مذهبی اهل سنت و وهابیت شرکت کرده و پس از شیعه شدن و اعلام عمومی بارها مورد تهدید وهابیت واقع شده بود، مهمترین دلیل گرویدن به تشیع را وجود تناقضات مختلف در کتب اهل سنت عنوان کرد و افزود : نحوه وضو و نماز خواندن اهل سنت با نحوه وضو که در کتاب قرآن کریم و روایات مختلف آمده تفاوت دارد.
آقای ح گفت : تفکرات و تندروی های وهابیت و سلفی گری در منطقه نیز از سوی دیگر سبب شده بود که دید من نسبت به این تفکر کاملا” عوض شود.
وی در حاشیه این نشست به شرایط سخت افراد شیعه شده در جنوب سیستان و بلوچستان اشاره کرد و گفت تاکنون بارها مورد تهدید این فرقه قرار گرفتم؛
همچنین چند نفر از بزرگان فرقه وهابیت نیز که شیعه شده بودند و وهابیون این افراد را برای خود خطری بزرگ می دانست آنها را تهدید به ترور و یا شهید کردند؛ از جمله شهید “محمد اسلام زومکزهی” فردی که  خود و خانواده خود را از دامن وهابیت بیرون کشید و پس از تهدید وهابیون در روز عید غدیر به طرز وحشیانه به شهادت رسید؛ این درحالیست که اکنون قاتل او با پول عربستان آزاد شده است.
این مستبصر در ادامه خطاب به افراد در جلسه گفت قدر این آزادی را بدانید. براحتی می توانید مراسم دعا و عزاداری بگیرید امّا علی رغم تلاش های روحانیون معزز ، ما در جنوب استان سیستان و بلوچستان مشکلات زیادی در این زمینه داریم.
“ح.ش” نیز از افراد جوان و روشنفکر بلوچ محسوب می شود که پس از سالها تحقیق به همراه همسرش شیعه شده است.
وی با اشاره به تحرکات و فعالیت های خود در درون گروهک های وهابی اشاره کرد و افزود: در ابتدا سعی کردم تقیه کنم اما ولایت امیرالمومنین و ائمه اطهار را نمی توان در قلب نگه داشت، این شد که من نیز علنی اعلام کردم.
این مستبصر افزود : پس از اعلام این خبر خانواده من و همسرم ما را طرد کردند، وهابیت پیام های تهدید آمیز بسیاری به خانواده من می فرستاد که مجبور به مهاجرت شدم.
وی در پایان گفت : این آزادگی و برگزاری مراسم عزاداری و دعا را قدر بدانید و با ابراز ناراحتی از دوری خانواده، از افراد و دوستان خواست تا برای هدایتش دعا کنند.
منبع: فردیسان
دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۲ - ۱۶:۳۹
کد خبر : 62019
بازدیدها: 395

پاسخی بگذارید »