پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مدیرکل دفتر آمار و اطلاعات جمعیتی ثبت واحوال مطرح کرد؛

شیب ملایم ازدواج پسران با دختران مسن‌تر/افزایش ازدواج پسران با دختران مسن‌تر جای نگرانی ندارد

sheida92 اردیبهشت ۲۱, ۱۳۹۲ ۰
شیب ملایم ازدواج پسران با دختران مسن‌تر/افزایش ازدواج پسران با دختران مسن‌تر جای نگرانی ندارد

مدیرکل دفتر آمار و اطلاعات جمعیتی و مهاجرت سازمان ثبت احوال درخصوص رشد ازدواج پسران با دختران بزرگ‌تر از خودشان گفت: ارقام نشان می دهد که رشد ازدواج پسران با دختران بزرگ‌تر از خودشان در تمام این سال ها شیب ملایم داشته است و با توجه به میزان جمعیت تغییری نکرده است

به نقل از پانا علی اکبر با اشاره به آمارهای ازدواج پسران با دختران بزرگتر از خود، اظهار کرد: آمارهای موجود بدون کار کارشناسی بررسی شده است.

مدیرکل دفتر آمار و اطلاعات جمعیتی و مهاجرت سازمان ثبت احوال با بیان اینکه افزایش ازدواج‌های پسران با دختران بزرگ نگران کننده نیست، خاطرنشان کرد: افزایش این ازدواج ها جای نگرانی ندارد، زیرا نمودار جمعیت در کشور رو به رشد است و این موضوع سبب بالا رفتن آمار ازدواج می شود.

وی افزود: به طبع با افزایش آمار ازدواج این ازدواج ها که همیشه بین ۱۰ تا ۱۱ درصد کل آمار ازدواج بوده نیز افزایش می یابد.

محزون تصریح کرد: طبق آخرین داده های آماری ثبت احوال در سه ماهه اول سال ۹۱ رقم این ازدواج ها ۸/۱۰ درصد، در سال ۹۰ نیز ۸/۱۰ درصد و در سال ۸۹ نیز به همین منوال بوده است البته در ۸۷ این رقم ۵/۱۰ درصد بوده است.

مدیرکل دفتر آمار و اطلاعات جمعیتی و مهاجرت سازمان ثبت احوال ادامه داد: ارقام نشان می دهد که رشد ازدواج پسران با دختران بزرگ‌تر از خودشان در تمام این سال ها شیب ملایم داشته است و با توجه به میزان جمعیت تغییری نکرده است.

شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۰:۲۸
کد خبر : 16434
بازدیدها: 105

پاسخی بگذارید »