پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

شگفتی دختر روس با کاغذ رنگی! + عکس

danesheroz1 آذر ۲۲, ۱۳۹۲ ۰
شگفتی دختر روس با کاغذ رنگی! + عکس

دانش روز: یولیا برودسکایا، متولد ۱۹۸۳ در مسکو، هنرمند و نقش گذاری است که بخاطر تصاویری که با دست و با استفاده از کاغذهای رنگی درست می کند، معروف شده است. این هنرمند روسی در سال ۲۰۰۴ به انگلستان رفت تا تحصیلات خود در رشته هنر را در دانشگاه هرتفوردشایر ادامه دهد

به گزارش دانش روز، یولیا برودسکایا، متولد ۱۹۸۳ در مسکو، هنرمند و نقش گذاری است که بخاطر تصاویری که با دست و با استفاده از کاغذهای رنگی درست می کند، معروف شده است. این هنرمند روسی در سال ۲۰۰۴ به انگلستان رفت تا تحصیلات خود در رشته هنر را در دانشگاه هرتفوردشایر ادامه دهد و در سال ۲۰۰۶ فوق لیسانس خود را در رشته ارتباطات گرافیکی بدست آورد.

او قبل از رفتن به انگلستان در رشته های خلاقانه هنری متعددی فعالیت داشت، از نقاشی پارچه گرفته تا اوریگامی و کلاژ و کارهای هنری سنتی.

حالا بیشتر فعالیت های او بر صفحه آرایی متمرکز هستند و او بیشتر از تکنیک قدیمی چین های لوله ای (Quilling) استفاده می کند که در این تکنیک او نوارهای کاغذ رنگی را لوله می کند و طرح های شگفت انگیزی می آفریند.

این هنر او باعث شده که یولیا به شهرت بین المللی برسد و مجله نقد خلاقیت در سال ۲۰۰۹ به او عنوان “ستاره موفق” را داد. او برای گوگل کروم هم تمی با نام خودش ساخته است.

منبع: برترین ها
جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۲ - ۱۱:۲۰
کد خبر : 79779
بازدیدها: 644

پاسخی بگذارید »