چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

شکر و روغن به شیرینی‌فروشان نرسید

danesheroz2 تیر ۲۰, ۱۳۹۲ ۰
شکر و روغن به شیرینی‌فروشان نرسید

دانش روز: رییس اتحادیه شیرینی فروشان و قنادان گفت: شکر و روغن دولتی که از سوی ستاد تنظیم بازار برای شیرینی فروشان در ماه رمضان در نظر گرفته شده بود به آنها داده نشده است

به گزارش دانش روز، محمد نصرتی اظهار کرد: از سوی ستاد تنظیم بازار مقرر شده بود ۵۰ هزار تن شکر و ۵۰ هزار تن روغن در سراسر کشور در اختیار قنادان برای شیرینی ماه رمضان قرار گیرد.

وی ادامه داد: تنها در شهر تهران ۲۵۰ تن روغن از حواله هزار تنی آن به همراه شکر داده شده است اما در دیگر شهرستان‌ها این اتفاق هنوز رخ نداده است.

رییس اتحادیه شیرینی فروشان و قنادان بیان کرد: شیرینی‌پزان شهرستان‌ها وقتی که برای دریافت شکر و روغن به سازمان صنعت، معدن و تجارت استانها مراجعه می‌کنند با این پاسخ که چه کسی گفته است شکر و روغن می‌دهیم مواجه می شوند.

نصرتی گفت: سازمان صنعت، معدن و تجارت باید با اتحادیه‌های سراسر کشور همکاری کند تا هر چه سریع‌تر روغن و شکر در اختیار قنادان قرار گیرد.

وی با اشاره به این‌که معاونت بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت باید پیگیر این موضوع باشند گفت:‌ روغن و شکر برای تولید زولبیا و بامیه است و حجم بسیاری از آن مورد استفاده قرار می‌گیرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران

پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۸
کد خبر : 36563
بازدیدها: 234

پاسخی بگذارید »