پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

شیطان شلوار لی می پوشد!!!

danesheroz2 تیر ۱۸, ۱۳۹۲ ۰
شیطان شلوار لی می پوشد!!!

دانش روز: فیلم سینمایی “شیطان شلوار لی می پوشد” با رای اتحادیه و پرداخت مبلغ توافق شده از سوی کاسه ساز به زودی ساخته می شود

به گزارش دانش روز، علی عطشانی کارگردان فیلم سینمایی “آقای الف” در خصوص نامگذاری این فیلم  گفت: فیلم نامه فیلم “آقای الف” به گونه ای بود که شخصیت اصلی فیلم زمانی که به ایران می آید و طی پاپوش ایجاد شده از سوی رقبایش به زندان می افتد و طی آن مطبوعات به دلیل مشخص نشدن جرمش اجازه درج نام وی را نداشته به همین دلیل با نام آقالی الف به درج اخبارشان می پرداختند.
وی افزود: به همین اساس زمانی که این شخص از زندان آزاد می شود از این اسم خوشش می آید و این اسم را برای مقاله هایش انتخاب می کند.
عطشانی در خصوص سالن های سینما و فروش فیلمش اظهار داشت: فروش این فیلم بسیار متفاوت با فیلم های معمولی است چون یک فیلم عادی ۲۵ سالن سینما و در ۶ سانس به نمایش در می آید ولی “آقای الف” تنها در یک سانس آن هم شبها نمایش داده می شد که با وجود تمام این اوضاف فیلم از فروش خوبی برخوردار بود.
وی در خصوص ساخت مجدد فیلم های سه بعدی عنوان کرد: فیلم سینمایی “آقای الف” را در شرایطی ساختم که هیچ گونه مسیری در جهت تولید این فیلم هموار نبود اما فکر می کنم وظیفه ام را در خصوص ساخت فیلم سه بعدی در سینمای ایران انجام دادم و دوستان دیگری اگر تمایل به ساخت این نوع فیلم داشته باشند و شرایط معقول تری دست به تولید خواهند زد چون بیشتر فعالیتی که ما در جهت تولید این فیلم انجام می دادیم آزمون وخطا بود.

وی در پایان در خصوص تولید فیلم سینمایی “شیطان شلوار لی می پوشد” خاطرنشان کرد: اتحادیه در خصوص تولید این فیلم رای مثبت داده و قرار شده کاسه ساز پول فیلم نامه را به لیلا اوتادی پرداخت کند و این فیلم به کارگردانی من و تهیه کنندگی کاسه ساز با حضور اوتادی ساخته شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران

سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۲
کد خبر : 36035
بازدیدها: 260

پاسخی بگذارید »