شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

گزارش دانش روز از همایشی سراسر عشق در البرز:

شهید عسگری ورزشکار، محبوب قلبها/باز هم بگویند مدافعان حرم برای پول می‌ روند!

danesh مرداد ۵, ۱۳۹۵ ۰
شهید عسگری ورزشکار، محبوب قلبها/باز هم بگویند مدافعان حرم برای پول می‌ روند!

روز گذشته حال و هوای باشگاه میلاد کرج تماشایی بود به یاد شهیدی که؛ بار دیگر ثابت کرد امروز مرزهای اعتقادی مکتب اسلام محمدی فقط محصور به جغرافیای ایران نیست

به گزارش اختصاصی دانش روز شهیدی از جنس لاله‌ های پرپر شده، اما نه در شلمچه و مجنون و نه در مرزهای ایران، بلکه در مرزهای مبارزه با تکفیری‌ های وابسته به استکبار.

تیر ماه سال ۹۵ بود که جوانی از خطه البرز به نام مهدی عسگری به پیام مولای خود لبیک گفت تا علم دفاع از عترت نبی اکرم (ص) بر زمین نیفتد و حرامیان بار دیگر به خود جرات تعرض به آن را ندهند. این شهید مدافع حرم و مجنون عشق ولایت، خود را اسیر بیابان‌ های شام کرد تا بار دیگر عمه سادات در ویرانه نباشد.

و اما روز گذشته حال و هوای باشگاه میلاد کرج و همایش بسیج ورزشکاران و تجلیل از مروجین اخلاق مدار تماشایی بود به یاد شهیدی که؛ بار دیگر ثابت کرد امروز مرزهای اعتقادی مکتب اسلام محمدی فقط محصور به جغرافیای ایران نیست.

rtutityioyuo

جوانان ایران راه و رسم سیدالشهدا را ادامه دهند مادر شهید مهدی عسگری با بیان این جمله به خبرنگار ما گفت: خاطرات خیلی خوبی از پسرم دارم اما گریه نمی گذارد برایتان بازگو کنم.

45754856679

کمی آنطرف تر دختری به نام فاطمه سعی داشت از بنر شهید در فاصله ای دور عکاسی کند، با کمی پرس و جو مشخص شد دختر شهید از دیدن تصویر پدر خود بی تاب شده و زیر لب بابا گویان می خواهد تصاویر شهید را در قاب دوربینش به ثبت برساند.

5686798089

هر لحظه ی این مراسم سرشار از عشق بود، تقدیر از مادر شهید در حالی انجام شد که سردار علی استاد حسینی فرمانده سپاه استان البرز بر چادر این فرشته زمینی بوسه زد و گفت: کوردلانی که نمی فهمند و می گویند مدافعان حرم برای پول به جنگ می روند همان افرادی هستند که قدمی برای اسلام بر نداشتند.

565686579

وی همیشه محبوب قلب ها بود چرا که هیچگاه او را بدون لبخند نمی دیدید؛ عضو باشگاه مقاومت استان البرز با بیان این جملات به خبرنگار ما گفت: ۴۰ روز از شهادت همکار ما شهید عسگری می گذرد اما جای خالی او همچنان احساس می شود و همواره نظار گر اعمال ما خواهند بود.

رهبر معظم انقلاب فرمودند: تجلیل کنید از کسانی که از هویت ایرانی و اسلامی جامعه ورزش دفاع می کنند و در میادین و رویدادهای بین المللی حاضر شده و با رفتار و اخلاق خود نشان دهنده فرهنگ یک ملت هستند؛ سرهنگ فتوحی معاون فرهنگی سازمان بسیج ورزشکاران کشور با اعلام این مهم اظهار امیدواری کرد:  امیدواریم گوشه ای از انتطارات رهبر را براورده کنیم.

575685679

رضا فلاح زاده مربی اخلاق مدار استان البرز از تیم مقاومت نیز خوشحال بود از تیمی به این مقام نائل شده که فرمانده ان شهید عسگری بود و به خبرنگار ما گفت: ارزو می کنم روزی همه ما شهادت باشد و حاکم کردن اخلاق در جامعه ورزشی نیازمند کار عملی خواهد بود و مدیران باید دقت نظر بیشتری داشته باشند.

457568769

خداوند می فرماید شهدا در بین ما بوده و در مقامی عالی تر و نزد من روزی می خورند؛ این جملات مقدمه سخنان سردار حاج علی عگسری برادر شهید بود که به خبرنگار ما گفت: عنایت شهدا بر ملت شهید پرور ایران حاکم خواهد بود از فقدان وی خلا احساس نخواهد شد چرا که بردارم به ارزش های اسلام ناب محمدی (ص) پایبند و معتقد به ولایت رهبر بود.

شهید زندگی خود را بر اساس ارزش های اسلامی شکل داد و به انجام تکلیف الهی خود پرداخت چرا که ولی نعمت ما خداست و بهترین توصیه بنده به ملت ایران عمل کردن بر اساس دستورات الهی است و باید شاخص ما ارزش های اسلام ناب باشد و اگر این مهم را در زندگی لحاظ کنیم عشق دنیا و آخرت را برده ایم.

54756858

سعید براتی عضو هیات ورزش جانبازان و معلولین استان البرز و جانباز دفاع مقدس نیز که سال ۶۲ در عملیات خیبر به مقام جانبازی نائل شده است به خبرنگار ما گفت: هر زمان که جامعه ما نیاز به جاری شدن خون تازه ای در رگهای انقلاب بود شهدا این مهم را انجام دادند و اما امروز با توجه به هجمه فرهنگی و سخنان رهبر انقلاب در مواجهه با ولنگاری فرهنگی دچار مشکلاتی هستیم و وحدت رویه نشات گرفته از رشادت های شهدا می تواند با این موضوع مقابله کند.

76969987

البته سردار آذرنوش رئیس سازمان بسیج ورزشکاران کل کشور نیز در این همایش کمرنگ شدن اقدامات عملی را حلقه مفقوده ورزش در جامعه امروز دانست و گفت: مدیران و مربیان این عرصه می توانند در ترویج روحیه پهلوانی موثر باشند.

7476859

در حاشیه همایش پیراهنی منقش به تصویر شهید عسگری مزین به امضای مادر شهید شد، و در این باره محمدرضا فرهمند مسئول و مربی فنی گروه سرود نوجوانان مدافعان حرم استان البرز به خبرنگار ما گفت: در راستای اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت برای نوجوانانی که پا به عرصه تکلیف گذاشته اند در مراسم دعوت شدیم تا به یاد شهید عسگری سرود اجرا کنیم لذا واحد رسانه ای گروه سرود ما تصویر سازی از عکس شهید را روی پیراهن انجام داد و در این مراسم از لباس رونمایی شد و توسط مادر شهید امضا شد.

و اما سخن آخر…

ایران ۹۶ شهید مدافع حرم ورزشکار را تقدیم به جهان اسلام کرده و باید اذعان داشت: شهدای مدافع حرم ثابت کردند رمز ماندگاری انقلاب اسلامی ایران تداوم راه امام (ره)، شهدای انقلاب و دفاع مقدس است.

سه شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۸
کد خبر : 161459
بازدیدها: 832

پاسخی بگذارید »