پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

استاندار البرز:

شهیدان رجایی و باهنر اسوه های ساده زیستی

danesheroz1 شهریور ۳, ۱۳۹۲ ۰
شهیدان رجایی و باهنر اسوه های ساده زیستی

دانش روز: استاندار البرز در پیامی از شهیدان رجایی و باهنر به عنوان اسوه های ساده زیستی و خدمتگزاری در جامعه اسلامی نام برد

  به گزارش دانش روز،  درپیام ˈاصغر عربیانˈ آمده است: هفته دولت یادآور شهادت دولتمردان بزرگ شهیدان رجایی و باهنر و همه شهدای والامقام بدنه دولت و دستگاه های اجرایی است که با اهدای خون خود درخت انقلاب اسلامی را آبیاری کردند تا مسیر پرتلاطم انقلاب را برای امروز ما امن و هموار شود.

این پیام می افزاید: اگر امروز ایران اسلامی پرچمدار استقلال و آزادی بر مبنای جمهوری اسلامی است و مقتدرانه روی پای خود ایستاده است و به هیچ احدی اجازه دخالت در امور کشور را نمی دهد، مرهون از خودگذشتگی و رشادتهای شهدای گرانقدری است که خون خود را نثار نهال نوپای انقلاب اسلامی کرده اند.

استاندار البرز خدمت به مردم را فرصتی الهی عنوان کرد و یادآور شد: مسوولیت ها ، فرصتی مغتنم و ارزشمند برای خدمتگزاست که امیدواریم این فرصت را خداوند متعال هیچگاه از ما دریغ نکند چراکه امرار معاش ما از کانال خدمتگزاری به مردم در راستای خدمتگزاری به نظام و انقلاب اسلامی است که باید شکرگزار آن باشیم.

عربیان، شهیدان رجایی و باهنر را الگویی بسیار مناسب برای زندگی دولتمردان و کارمندان دولت ذکر کرد و گفت: زندگی ساده و بی آلایش شهدای دولت تذکر به افرادی است که از فرصت خدمتگزاری استفاده درست نمی برند.

وی افزود: زندگی این دولتمردان یادآور این نکته است که می توان در راس دولت بود اما سطح زندگی با سطح زندگی کارمندان عادی یکسان باشد.

یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ۲۱:۵۰
کد خبر : 54303
بازدیدها: 191

پاسخی بگذارید »