پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ساوجبلاغ:

شهر جدید هشتگرد از کمبود امکانات آموزشی رنج می‌ برد

danesh بهمن ۵, ۱۳۹۴ ۰
شهر جدید هشتگرد از کمبود امکانات آموزشی رنج می‌ برد

دانش روز: با توجه به اینکه شهر جدید هشتگرد با کثرت جمعیت مواجه شده و مسکن مهر نیز در آن ایجاد شده است لذا راه اندازی پروژه های نیمه تمام مدارس این منطقه ضرورت دارد

به گزارش اختصاصی دانش روز مدیر آموزش و پرورش شهرستان ساوجبلاغ عصر امروز در مراسم گرامیداشت هفته شوراهای آموزش و پرورش البرز در سالن شهدای دولت استانداری البرز گفت: در شهرستان ساوجبلاغ ۷ جلسه شورای آموزش و پرورش برگزار شد که ۴۰ مصوبه حاصل این جلسات بود که از این تعداد ۳۲ مصوبه اجرایی شده و قریب به ۸۰ درصد مصوبات جنبه اجرایی به خود گرفته است.

عیسی بابالو افزود: ۱۹ مدرسه غیر دولتی و ۷ مدرسه طرح حمایتی در شهرستان ساوجبلاغ وجود دارد که ۳ هزار ۹۵۵ دانش آموز در این مدارس تحصیل می کنند و در واقع ۹۶ درصد دانش آموزان ما در مدارس دولتی و ۴ درصد در مدارس غیر دولتی در ۱۳۱ کلاس درس مشغول به تحصیل هستند.

وی اظهار داشت: از جمله مهمترین مصوبات طی ۷ جلسه تکمیل و راه اندازی و افتتاح آموزشگاه های شهر جدید هشتگرد است و لازم است اداره کل نوسازی مدارس استان البرز در راه اندازی پروژه های نیمه تمام مدارس شهر جدید اهتمام ورزند.

عیسی بابالو تصریح کرد: با توجه به کثرت جمعیت در هشتگرد و استعداد افزایش جمعیت در این منطقه امیدواریم مراکز استان توجه ویژه ای نسبت به این نواحی داشته باشند و استقرار پایگاه انتقال خون در درمانگاه فرهنگیان، تکمیل درمانگاه فرهنگیان و افتتاح فاز اول آن در دهه مبارک فجر از جمله اقدامات انجام شده در شهرستان ساوجبلاغ است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ساوجبلاغ در خاتمه خاطر نشان داشت: برگزاری کلاس های پیشگیری از اعتیاد برای اولیای دانش آموزان و اولیای آنها و تمهید مقدمات لازم برای مشارکت حداکثری فرهنگیان، دانش آموزان و روسای ادارات در پروژه مهر سال جاری مصوبه ای بسیار موثر در این شهرستان بود.

دوشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۰:۰۴
کد خبر : 160896
بازدیدها: 837

پاسخی بگذارید »