پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

شهروندان: مشکل بلوار دانش آموز کرج را برطرف کنید

danesheroz1 مرداد ۲۰, ۱۳۹۲ ۰
شهروندان: مشکل بلوار دانش آموز کرج را برطرف کنید

دانش روز: شماری از شهروندان کرج از مسئولان استانی و شهری برای آنچه مشکلات ناشی از کندی اجرای پروژه تقاطع غیرهمسطح بلوار دانش آموز این شهر نامیدند، استمداد طلبیدند

  به گزارش دانش روز، چند تن از آنان گفتند: مدیریت شهری کرج سه سال پیش احداث تقاطع غیرهمسطح بلوار دانش آموز را کلید زد اما این طرح به علل مختلفی هنوز نهایی نشده است.

یکی از ساکنان حاشیه این پروژه گفت: کندی اجرای پروژه تقاطع غیر همسطح دانش آموز سبب شده تا ۲۰۰ کسبه اطراف آن در آستانه

ورشکستگی و خانه به دوشی قرار گیرند.

احمد سلطانی که کاسبهای این منطقه است، افزود: اجرای این پروژه بزرگ که هنوز بخش اعظم آن باقی مانده ، موجب ترافیک سنگین و مشکلات اجتماعی و حتی امنیتی در منطقه شده است.

این شهروند بیان کرد: انتظار می رفت این پروژه همچون سایر تقاطع های بزرگ کرج در کمتر از سه سال تکمیل و به بهره برداری برسد اما آنطور که شواهد نشان می دهد سالها نیمه تمام خواهد ماند.

یکی دیگر از شهروندان گفت : اگرچه اجرای این پروژه موجب روان سازی ترافیک می شود اما کندی اجرای آن تامل برانگیز است .

وی افزود: از مسئولان انتظار می رود علت کندی اجرای پروژه و زمان تکمیل آن را به مردم اطلاع رسانی کنند تا شهروندان حاشیه این پروژه از بلاتکلیفی بیرون آیند.

این شهروند اظهار کرد: به لحاظ بهداشتی نیز وضعیت نامناسبی در بلوار دانش آموز به وجود آمده و سرزیر شدن ترافیک دیگر معابر این منطقه، عرصه را برساکنان محل تنگ کرده است.

معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج گفت: ورود برخی دستگاههای غیر مسوول به حوزه اجرایی تقاطع غیر همسطح بلوار دانش آموز سبب کندی در اجرای آن شده است.

ˈعلی اصغر کمالی زادهˈ افزود: تاکنون ۴۰درصد عملیات اجرایی این پروژه انجام شده و برای تکمیل آن با پیمانکار قرارداد جدید منعقد شده است.

وی اظهار کرد: تلاش شهرداری بر آن است تا این پروژه بزرگ را درکمترین زمان ممکن و با کیفیت مناسب اجرا کند.

معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج از شهروندان خواست با صبر و بردباری  در اجرای پروژه بزرگ که موجب روان سازی ترافیک می شود با شهرداری همکاری کنند.

منبع:ایرنا

یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۵:۴۶
کد خبر : 49388
بازدیدها: 457

پاسخی بگذارید »