یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

شهردار جدید گرمدره کرج معارفه شد

danesheroz2 شهریور ۲۷, ۱۳۹۲ ۰
شهردار جدید گرمدره کرج معارفه شد

دانش روز:معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز در مراسم معارفه شهردار جدید شهر گرمدره که به دلیل ابطال نتیجه آرا حوزه انتخابیه اش توسط استاندار البرز منصوب شده است؛ خواهان توجه بیشتر به این منطقه به عنوان پیشانی شهر کرج در ورود به این شهر شد

به گزارش دانش روز، کاوه حدادپور در جلسه تودیع و معارفه شهردار گرمدره اظهار داشت: از آن جا که انتخابات چهارمین دوره نتخابات شورای اسلامی شهر گرمدره، تائید نشد انتخاب شهردار از سوی استاندار صورت گرفت.

وی همچنین انجام این تودیع و معارفه در مسجد را وجه تمایز دیگر این معارفه با سایر معارفه های دیگر شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرزعنوان کرد: برگزاری مراسم تودیع و معارفه تلنگری بر آن است که این پست های سازمانی برای هیچ کس ماندگار نیست و به عنوان امانت در دست ماست و هر چه داریم از برکت خون شهداست در این راستا وظیفه مسئولان سنگین است چراکه باید با ارائه خدمات مطلوب و مناسب به مردم امانتدار خون شهدا بوده تا بتوانند فرهنگ غنی ایران اسلامی را ترویج کنند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز لزوم هویت بخشی در مبادی ورودی و خروجی استان البرز را یادآور شد و گفت: ورودی استان یکی از مهمترین بخش هایی است که در نگاه اول نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کند و این امر لزوم ایجاد نمادی ماندگار و زیبا سازی  را می طلبد.

حدادپور با بیان این مطلب گفت : شهرستان گرمدره به عنوان پیشانی و ویترین استان البرزاست و هر کس که وارد استان ما می شود باید  خاطره خوبی در ذهنش ایجاد شود از این رو  پرداختن به مبحث ساماندهی مبادی ورودی و خروجی استان و اجرای طرح های عمرانی در این مبادی ضمن نیاز داشتن به همکاری مسئولان ذیربط مستلزم تعامل عموم شهروندان  گرمدره را نیز دارد.

حدادپور اظهار داشت: مبادی ورودی و خروجی استان البرز در مسیر اتوبان از گرمدره آغاز و به خروجی قزوین منتهی می شود از این رو زیباسازی سیما و منظر شهر از خروجی و ورودی باید مورد توجه ویژه شهردار ذیربط قرار گیرد.

سعید صفری در این مراسم با حکم استاندار البرز به عنوان شهردار گرمدره معرفی شد.

وی در کارنامه خود سوابقی همچون معاونت خدمات شهری شهرداری کرج، شهردار منطقه ۱۰ کرج، شهردار منطقه ۳ کرج ،شهردار اشتهارد، معاون شهردار گرمدره و دهدار گرمدره را دارد.

منبع: خبرگزاری مهر

چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۲:۱۹
کد خبر : 60916
بازدیدها: 484

پاسخی بگذارید »