شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

شهرداری تبریز رسما تعطیل شد

28 danesheroz خرداد ۲, ۱۳۹۲ ۰

شهردار تبریز ساعتی پیش تعطیلی تمام تیم‌های ورزشی این باشگاه را ابلاغ کرد

به گزارش گروه ورزشی دانش روز ، علیرضا نوین امروز اظهار کرد: بعد از رای کمیته انضباطی تمام تیم‌های ورزشی شهرداری تبریز در حالت تعلیق قرار داشتند که با رای کمیته استیناف، فعالیت تمام تیم‌های ورزشی باشگاه شهرداری تبریز تعطیل شده و سرمایه‌گذاری شهرداری تبریز تنها به ورزش همگانی محدود خواهد شد.

وی گفت: تا روزی که شهردار تبریز باشم این مجموعه در هیچ رشته‌ای تیمداری نخواهد کرد.

نوین افزود: آماده واگذاری تمام تیم‌های ورزشی شهرداری تبریز هستیم و در صورت عدم استقبال، امتیاز تیم‌های ورزشی را به سازمان ورزش و جوانان استان واگذار خواهیم کرد.

هیئت فوتبال استان و حمایت استانی ضعیف بود

شهرداری تبریز با انتقاد از هیئت فوتبال استان آذربایجان‌شرقی گفت: حرکت ضعیف هیئت فوتبال استان و همچنین عدم حمایت استانی از تیم شهرداری تبریز، نتیجه لازم را در برنداشته و عملا شاهد ضایع شدن حق باشگاه شهرداری تبریز شدیم.

وی افزود: آقای کفاشیان امروز در تبریز و در افتتاح ساختمان هیئت فوتبال استان می‌گوید که پرونده را مطالعه نکرده و  از رای کمیته استیناف خبر ندارم و در همان زمان رای کمیته استیناف  اعلام می‌شود.

نوین با انتقاد از عملکرد کفاشیان و حسن‌زاده گفت: حکم تیم شهرداری تبریز به تاریخ پیوست و در مورد عملکرد فدراسیون فوتبال و کمیته انضباطی آیندگان قضاوت خواهند کرد.

براساس این گزارش، شهرداری تبریز علاوه بر فوتبال در لیگ برتر والیبال، فوتسال حضور ردارد و فوتبال ساحلی شهرداری تبریز قهرمان ایران است.

پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۲:۲۵
کد خبر : 19856
بازدیدها: 116

پاسخی بگذارید »