شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

شهادت یک فلسطینی توسط ارتش اسرائیل در الخلیل

danesheroz آذر ۲۲, ۱۳۹۱ ۰

یک فلسطینی در پی شلیک گلوله نظامیان ارتش اسرائیل در منطقه مرزی الخلیل به شهادت رسید. پلیس اسرائیل اعلام کرد که نیروهای مرزی در منطقه الخلیل به سوی یک فلسطینی شلیک کردند که این اقدام به کشته شدن این فلسطینی منتهی شد. پلیس اسرائیل در توجیه کشتن این فلسطینی  مدعی شد که پلیس گمان کرد [&hellip

یک فلسطینی در پی شلیک گلوله نظامیان ارتش اسرائیل در منطقه مرزی الخلیل به شهادت رسید.
پلیس اسرائیل اعلام کرد که نیروهای مرزی در منطقه الخلیل به سوی یک فلسطینی شلیک کردند که این اقدام به کشته شدن این فلسطینی منتهی شد.

پلیس اسرائیل در توجیه کشتن این فلسطینی  مدعی شد که پلیس گمان کرد که وی قصد حمله به پایگاه نظامی را داشته است.

بر اساس اعلام پلیس اسرائیل، تحقیقات اولیه نشان از آن دارد که این فلسطینی به پایگاه اسرائیلی رسیده و تفنگ خود را در آورده و آن را به سوی یکی از افراد گرفت و پس از آن بود که پلیس اقدام به شلیک به سوی وی کرد.

پلیس اسرائیل اعلام کرد پس از این اقدام که به شهادت شهروند فلسطینی منتهی شد، فلسطینیان اقدام به مقابله با نیروهای مستقر در پایگاه‌های مرزی کرده و پلیس اسرائیل نیز اقدام به متفرق کردن آنها کرد.

اوضاع خلیل طی ماه های گذشته متشنج بوده و درگیری‌های متعددی میان فلسطینیان و نیروهای امنیتی اسرائیل گزارش شده است. در آخرین درگیری که هفته پیش روی داد، میان نیروهای امنیتی فلسطین و اسرائیل درگیری روی داد که در پی تشدید درگیری، ارتش اسرائیل ناچار به فرار از منطقه درگیری شد.

منبع: فارس
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۱ - ۱۹:۵۹
کد خبر : 861
بازدیدها: 269

پاسخی بگذارید »