دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

حجت الاسلام علی ملکی

شهادت رقیه ها نشان دهنده وجود تفکر یزیدی است

danesheroz آذر ۲۹, ۱۳۹۱ ۰

امام جمعه قصر شیرین گفت: در دنیای معاصر امروز نیز ما شاهد شهادت رقیه ها هستیم که این نشان می دهد هنوز هم تفکر یزیدی در دنیا وجود دارد و جنایتکاران از این تفکر پی‌روی می کنند.  حجت الاسلام علی ملکی با اشاره به سالروز شهادت حضرت رقیه(س) اظهار داشت: در هیچ جای دنیا، مکتب [&hellip

امام جمعه قصر شیرین گفت: در دنیای معاصر امروز نیز ما شاهد شهادت رقیه ها هستیم که این نشان می دهد هنوز هم تفکر یزیدی در دنیا وجود دارد و جنایتکاران از این تفکر پی‌روی می کنند.

 حجت الاسلام علی ملکی با اشاره به سالروز شهادت حضرت رقیه(س) اظهار داشت: در هیچ جای دنیا، مکتب و تفکری وجود ندارد که دختر بچه ای را اسیرکنند و مورد اذیت و آزار بدهند.
امام جمعه قصرشیرین افزود: تفکرات شیطانی یزیدیان باعث شد که در مقابل دین خدا قرار بگیرند و این گونه با اعمال غیر انسانی خود امام حسین(ع) و اهل بیتش را آزار دهند.
ملکی با اشاره به اینکه تقابل یزیدیان با امام حسین (ع) نمونه نبرد باطل و حق است تاکید کرد: این تقابل حقانیت اباعبدالله حسین (ع) را تا ابد برای همه اثبات کرد.
وی تصریح کرد: مقام پرستی و تامین منافع شخصی باعث شد دشمنان اسلام فاجعه کربلا را انجام دهند و دست به چنین اعمال شنیعی بزنند که این نشان دهنده نهایت ذلالت و پستی آن‌ها بود.
ملکی با اشاره به کشتار بی رحمانه کودکان و نوجوانان توسط صهیونیست ها و جنگ طلبان آمریکایی در نقاط مختلف جهان، افزود: در دنیای معاصر امروز نیز ما شاهد شهادت رقیه ها هستیم که این نشان می دهد هنوز هم تفکر یزیدی در دنیا وجود دارد و جنایتکاران از این تفکر پی‌روی می کنند.
وی خاطرنشان کرد: رقیه های بسیاری به وسیله کفار کشته می شوند که نشانه بطلان دشمنان دین و استواری و بر حق بودن راه حقیقت است.
منبع: مرصاد نیوز
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۱ - ۱۵:۱۱
کد خبر : 1377
بازدیدها: 322

پاسخی بگذارید »