پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

شهاب عباسی: دیگر “خنده بازار” نخواهم ساخت

danesheroz1 آبان ۷, ۱۳۹۲ ۰
شهاب عباسی: دیگر “خنده بازار” نخواهم ساخت

دانش روز: کارگردان مجموعه طنز “خنده بازار” گفت: نوید یک اثر جدید کمدی و متفاوت را به مردم عزیزم می‌دهم

به گزارش دانش روز، “شهاب عباسی” کارگردان طنز “خنده بازار” با اشاره به فعالیتهای اخیر خود گفت: سری آخر سریال “خنده بازار” به شدت زمان برد و برای رسیدن به ماه مبارک رمضان گروه بسیار خسته شدند.
وی افزود: “خنده بازار” دیگر تمام شده و این کار ساخته نخواهد شد و در صورت وجود داشتن سری جدید آن کارگردان شخص دیگری خواهد بود.
عباسی ادامه داد: هر کاری تاریخ مصرفی داشته و من سعی می‌کنم با کاری جدید مهمان خانه‌های مردم شوم.
کارگردان “خنده بازار” اظهار داشت: تصمیم به ساخت یک سریال روتین شاید ۹۰ دقیقه‌ای دارم که در صورت مشخص شدن برخی از مسائل نام تیم را معرفی می‌کنم.
عباسی با اشاره به ژانر سریال جدید خود، تصریح کرد: به طور قطع با ژانر کمدی سریالی را خواهم ساخت و علاقه بیشتر من به این فرم کار است.

کارگردن مجموعه “خنده بازار” افزود: عمرم را صرف کار کمدی کرده‌ام با وجود اینکه ساخت سریال‌های اجتماعی به مراتب راحت‌تر و بدون دردسر است.
عباسی با اشاره به فضای سریال جدیدش، گفت: بدون شک کار جدیدم باید بازدهی بیشتری از “خنده بازار” داشته باشد و همچنان عده‌ای منتظرند که من چه کاری خواهم کرد.
وی تصریح کرد: تاکنون شش تله فیلم ساخته‌ام که اکنون مشغول ساخت تله فیلم هفتم خود هستم.
کارگردان طنز “خنده بازار” خاطرنشان کرد: این نوید را می‌دهم که مخاطبان منتظر کاری متفاوت و جذاب از سوی من و تیمی متبحر باشند.
منبع:باشگاه خبرنگاران
سه شنبه ۷ آبان ۱۳۹۲ - ۲۲:۳۳
کد خبر : 70517
بازدیدها: 211

پاسخی بگذارید »