جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

فرشید علیزاده در گفتگوی اختصاصی با دانش روز:

شناگران البرزی به حمایت ویژه ای نیاز دارند

danesheroz7 مرداد ۱۶, ۱۳۹۲ ۰
شناگران البرزی به حمایت ویژه ای نیاز دارند

دانش روز:رئیس هیئت شنای استان البرز در گفتگوی اختصاصی با دانش روز از وضعیت شنای استان البرز گفت

به بهانه دعوت مجدد یک شناگر البرزی به تیم ملی شنای استان، دانش روز به گفتگویی با رئیس هیئت شنای استان البرز پرداخت.

فرشید علیزاده در ابتدای سخنانش اظهار داشت: که به تازگی مکانی  را در اختیار هیئت شنای استان البرز قرار داده اند تا اعضای هیئت شنای استان در آنجا مستقر باشند.
علیزاده درپاسخ به این سوال که استان البرز چه افتخاراتی در شنای قهرمانی داشته است ، به حضور دو شناگر البرزی در تیم ملی که  در مسابقات اسپانیا حاضر شدند ، اشاره کرد و گفت: آرشام میرزایی و افشین عسگری از شناگران البرزی  بودند که تیم ملی را همراهی کردند و این برای شنای استان البرز افتخار است. وی در ادامه از حضور نیما عبداللهی در تیم ۴ نفره اعزامی به المپیک جوانان نیز خبر داد و ابراز امیدواری کرد که این ورزشکار البرزی برای کشور عزیزمان افتخار آفرین باشد.
رئیس هیئت شنای استان البرز از ایجاد این دگرگونی عظیم در شنای استان ابراز خشنودی کرد و ادامه داد:استان البرز استعدادهای خوبی در زمینه شنا داراست که زیر نظر مربیان حرفه ای و زحمت کش استان آموزش میبینند و تمرین میکنند.
وی در خصوص وضعیت شنای بانوان استان خاطر نشان کرد : بانوان شناگراستان نیز در حال تمرین در چندین گروه مختلف هستند و ما بسیار امیدواریم که با آمادگی کامل این ورزشکاران امیدوار باشم که در چندین رده مختلف حائز رتبه هی برتر کشوری شوند.
علیزاده در تشریح برنامه های خود در جهت پیشرفت بیشتر شنای استان البرزو آمادگی شناگران البرزی گفت:ما از کمک به مربیان هیچ مضایقه ای نخواهیم کرد. همانطور که در حال حاضر محل تمرین ها را سازماندهی کردیم و هر رده سنی در تیم های مختف زیر نظر مربیان خود درحال تمرین های برنامه ریزی شده هستند. ورزشکاران را نیز از نظر مالی در حد توان هیئت شنا مورد حمایت قرار دادیم تا با ایجاد انگیزه ای دو چندان در جهت ارتقای ورزش قهرمانی گام بردارند. این شناگران چون در حال رقابت با شناگران تراز اول دنیا هستند نیاز به حمایت و توجه ویژه دارند تا زمینه موفقیتشان بیش از پیش فراهم شود.
این مسئول در خصوص وضعیت ملی پوش استان البرز که قرار است در المپیک جوانان تیم ملی شنای ایران را همراهی کند گفت: عبداللهی در حال حاضر همراه تیم ملی ایران زیر نظر مربی تیم ملی در حال تمرین و آمادگی است
وی درپایان ازهمکاری مسئولین تربیت بدنی استان تقدیر کرد و خاطر نشان کرد که ما موفقیت های بدست آمده دراین ورزش رامدیون کمک های بی دریغ مربیان شنای استان هستیم

چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۵:۲۱
کد خبر : 47792
بازدیدها: 513

پاسخی بگذارید »