چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

عضو شورای عالی مسکن

شناسایی ۸۰ درصد واجدین شرایط مسکن ویژه تهران

danesheroz بهمن ۴, ۱۳۹۱ ۰

عضو شورای عالی مسکن از شناسایی ۸۰ درصد واجدین شرایط مسکن ویژه تهران خبر داد

درخصوص احراز واجدین شرایط مسکن ویژه تهران اظهار کرد: تا کنون ۸۰ درصد واجدین شرایط مسکن مهر شناسایی شده اند که به زودی اعلام می شود و ۲۰ درصد باقی مانده نیز طی روزهای آینده شناسایی خواهند شد.

مشاور عالی وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه تمام افراد واجد شرایط مسکن ویژه تهران طی روزهای آینده اعلام می شوند، افزود: کسانی که برای مسکن ویژه ثبت نام کرده اند باید به ادراه کل مسکن و شهرسازی استان تهران مراجعه کنند و مدارک آنها برابر اصل شوند.

وی درخصوص ارسال پیامک به برخی درخواست کنندگان مسکن ویژه مبنی بر اینکه به اداره کل راه و شهرسازی استان تهران مراجعه نکنند نیز بیان کرد: به احتمال زیاد کار احراز واجدین شرایط مسکن ویژه به اتمام نرسیده تا به جمع بندی و اعلام فعالیت های آتی بپردازند.

همتی همچنین تصریح کرد: پس از شناسایی واجدین شرایط نحوه و زمان پرداخت قسط های بعدی نیز اعلام می شود.

وی با بیان اینکه آورده متقاضیان مسکن ویژه بین ۵۰ الی ۶۰ میلیون تومان است ، گفت: این آورده با این میزان در سه الی چهار قسط پرداخت خواهد شد.

به گفته مشاور عالی وزیر راه و شهرسازی؛ پیریزی فاز اول مسکن ویژه تهرانسر به اتمام رسیده و اکنون در مرحله اسکلت سازی است و فاز دوم آن نیز در حال انتخاب پیمانکار و بررسی محل احداث است.

 

چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۱ - ۰۸:۵۷
کد خبر : 4882
بازدیدها: 304

پاسخی بگذارید »