چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

شناسایی و لغو پروانه کانون های تبلیغاتی غیرفعال البرز

danesheroz1 مرداد ۲۲, ۱۳۹۲ ۰
شناسایی و لغو پروانه کانون های تبلیغاتی غیرفعال البرز

دانش روز: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز گفت: انجمن خیران فرهنگی استان با هدف ترغیب تمامی افراد برای تحقق اهداف فرهنگی تشکیل شد

 به گزارش دانش روز،  مجتبی ابراهیمی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز از تشکیل انجمن خیران فرهنگی استان خبر داد و گفت: این انجمن با هدف حضور تمامی اقشار در عرصه فرهنگ و هنر شکل می گیرد و انگیزه و ترغیبی برای تحقق بخشیدن به امور فرهنگی خواهد بود.

وی افزود: تشکیل این انجمن گامی در جهت دهی اعتبارات به بخش فرهنگ و هنر است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز با تأکید بر ضرورت نگاه ویژه به عرصه فرهنگی به عنوان مؤلفه ای در تغدیه روح، تصریح کرد: مشارکت گرفتن از خیران فرهنگی رویکردی است که می تواند ما را به اهداف عالیه در این حوزه نائل سازد.

وی یادآور شد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز آماده همکاری با فعالان و خیّرین فرهنگی و حمایت از توسعه توانمندیهای فرهنگی و هنری است.

در آخرین روزهای ماه مبارک رمضان  انجمن خیران فرهنگی استان در ضیافتی تشکیل شد.

پروانه فعالیت کانونهای تبلیغاتی غیرمجاز البرز لغو می شود

حسین زودبین سرپرست معاونت فرهنگی، مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز با اعلام این خبر گفت: کانون های تبلیغاتی دارای مجوز که در شش ماه اخیر  فعالیتی نداشته اند لغو پروانه می شوند و در کنار آن نیز  پروانه  کانون هایی که علی رغم داشتن پیشینه فعالیتی مناسب ، دوازده ماه متوالی در حوزه تبلیغات و چاپ آگهی فعالیت نداشته باشند نیز لغو خواهد شد.

زودبین با اشاره به مواد قانونی که پیرامون فعالیت های کانونهای آگهی و تبلیغاتی در کشور وجود دارد؛ تصریح کرد: بر اساس قانون مراجع انتظامی جمهوری اسلامی ایران مکلفند به تقاضای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از ادامه کار کانونهای فاقد پروانه یا متخلف جلوگیری کنند.

وی افزود: علاوه بر این کانون های آگهی و تبلیغاتی متقاضی تمدید پروانه باید  سه ماه قبل از پایان اعتبار مجوز فعالیت اقدام به تمدید مجوز نمایند در غیر اینصورت طبق قانون پروانه آنها ملغی می شود.

سرپرست معاونت فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز این اقدام را گامی در جهت شناسایی تلاشگران این عرصه با کانون هایی به صورت غیرفعال در این حوزه حضور دارند دانست و گفت: بر همین اساس این اداره کل بررسی و ارزیابی چگونگی عملکرد این واحدها را از ابتدای سال با جدیت آغاز کرده است و با بازدید میدانی بازرسان با هرگونه تخلف برخورد خواهد شد.

منب:مهر

سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۳۹
کد خبر : 50030
بازدیدها: 241

پاسخی بگذارید »