جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

يك جسد ديگر پيدا شد:

شناسایی هویت ۱۰ جنازه حادثه اتوبان تهران-قم

danesheroz1 شهریور ۱۹, ۱۳۹۲ ۰
شناسایی هویت ۱۰ جنازه حادثه اتوبان تهران-قم

دانش روز: مدیرکل پزشکی قانونی استان قم ضمن اعلام ارجاع یک جسد دیگر به پزشکی قانونی، از شناسایی هویت ۵ نفر دیگر از تلفات سانحه تصادف اتوبان قم ـ تهران خبر داد و گفت: با مراجعه بستگان متوفیان حادثه، ۵ جسد دیگر شناسایی و جواز دفن آنها صادر شد.

به گزارش دانش روز، به گفته دکتر صدیقی، با صدور ۵ مجوز جدید، جمع اجساد شناسایی شده به ۱۰ نفر رسیده است. همچنین با ارجاع جسد جدیدی که متعلق به یک زن می باشد، جمع اجساد ارجاعی به پزشکی قانونی استان قم به ۴۴ نفر رسید.

اسامی همه اجساد شناسایی شده:

۱. محمد امین میانجی

۲. فاطمه هاشمی

۳. عاطفه بناپور ده آبادی

۴. زهرا سادات کلوشانی

۵. عرفان امین الرعایا

اجساد جدید شناسایی شده:

۶.حسین دوسریان جزی

۷. اصغر دهقان میری

۸. عصمت نریمانی

۹. صاحبه شاهدی

۱۰. فاطمه شیخ علی شاه

دکتر کدخدایی، رییس مرکز تشخیصی آزمایشگاهی استان تهران (کهریزک) نیز از اتمام نمونه برداری از تمامی اجساد سوخته شده مسافران توسط تیم ۳ نفره اعزامی از این مرکز خبر داد و گفت: پزشکان و کارشناسان در آزمایشگاه ژنتیک قانونی تلاش دارند تا پایان هفته نتیجه نمونه برداری ها را به خانواده ها اعلام کنند.

دکتر کدخدایی تشخیص هویت از روی DNA را منوط به حضور خویشاوندان نسبی متوفیان، مانند پدر، مادر، برادر و خواهر یا فرزند دانست و گفت: تمام تلاش پزشکان و کارشناسان مرکز تشخیصی آزمایشگاهی استان تهران (کهریزک) انجام سریع آزمایش ها، تشخیص هویت دقیق اجساد و کمتر شدن تألمات هموطنان گرامی است.

منبع:مهر

سه شنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ - ۲۲:۰۰
کد خبر : 59230
بازدیدها: 174

پاسخی بگذارید »