سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

شماره پیامک های مزاحم را مسدود کنید + دانلود

danesheroz1 آبان ۱۵, ۱۳۹۲ ۰
شماره پیامک های مزاحم را مسدود کنید + دانلود

دانش روز: شماره تماس مورد نظر خود را در نرم افزار وارد کرده و گزینه مسدود را بزنید تا دیگر پیامکی از جانب آن دریافت نکنید

به گزارش دانش روز، اگرچه امروزه بیشتر تلفن های همراه دارای امکان Block یا مسدود کردن شماره های مزاحم هستند اما این قابلیت فقط برای مکالمات تلفنی بوده و شامل حال پیامک ها نمی شود.

اورژانس IT برای حل این مشکل نرم افزار مسدود کننده پیامک را به شما معرفی می کند که به وسیله آن می توانید از شماره هایی که دوست ندارید پیامک دریافت نکنید.
 
نحوه استفاده از برنامه:
این برنامه دارای دو قسمت لیست سیاه و لیست سفید است.
در آغاز تمام شماره ها در لیست سفید قرار دارند و می توانند به شما پیام دهند اما وقتی آنها را به لیست سیاه وارد کردید دیگر پیامک انها به شما نمی رسد.
توجه: شماره تماس ها را باید با کد کشور ایران (۹۸+) وارد کنید.
مثال : ۹۸۹۳۷۰۰۰۰۰۰۰+
زمانی که شخص مسدود شده به شما پیام داد به صورت پیام پاپ آپ یا هشدار برای شما ظاهر می شود و به شما اطلاع می دهد که می توانید از قسمت تنظیمات آنها را هم غیر فعال کنید.
اگر خواستید به شخص یا اشخاصی اجازه پیامک بدهید می توانید آنها را به لیست سفید اضافه کنید یا از لیست سیاه حذف کنید.
این برنامه پیامک هایی که از طرف اشخاص مسدود شده به شما می رسد را در قسمت لیست مسدود شده ها قرار می دهد (اما در قسمت پیام های گوشی شما قرار نمی گیرد) تا اگر پیام مهمی برایتان ارسال شد و برای شما اهمیت داشت آن را از دست ندهید.
در قسمت تنظیمات دکمه فعال و غیر فعال کردن برنامه قرار دارد که می توانید هر موقع خواستید برنامه را غیرفعال کنید.
نکته مهم دیگر این است که هنگامی که خواستید برنامه را حذف کنید لیست سیاه برنامه خود را حذف کنید. شاید در بعضی دستگاه ها بعد از حذف برنامه هنوز شماره ها مسدود شده باقی بماند.
منبع:باشگاه خبرنگاران
چهارشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۲ - ۲۳:۴۱
کد خبر : 72476
بازدیدها: 351

پاسخی بگذارید »