چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

حاشیه استقلال - تراکتورسازی؛

شعار عجیب هواداران تراکتور در مورد قلعه‌نویی/ تدابیر ویژه برای دوری تماشاگران!

danesheroz اسفند ۱۸, ۱۳۹۱ ۰
شعار عجیب هواداران تراکتور در مورد قلعه‌نویی/ تدابیر ویژه برای دوری تماشاگران!

در حالی که دیدار تیم‌های استقلال و تراکتورسازی از ساعت ۱۷:۳۰ امروز جمعه در ورزشگاه آزادی برگزار می شود جو این ورزشگاه با توجه به کری های هواداران کاملا شبیه به روزهای دربی تهران شده است. هواداران تراکتورسازی شعارهایی علیه سرمربی استقلال سر دادند و وی را مافیای فوتبال ایران معرفی کردند!

در فاصله یک ساعت تا شروع این بازی بیش از ۶۰ هزار نفر در ورزشگاه آزادی حضور یافته‌اند و به تشویق تیم‌های مورد علاقه خود می‌پردازند. حواشی پیش از بازی دو تیم به شرح زیر است:

* قرار بود بلیت‌فروشی این مسابقه از ساعت ۱۲ ظهر شروع شود ولی به خاطر ازدحام هواداران تراکتورسازی پشت درب‌های  مجوعه ورزشی آزادی بلیت فروشی از حدود ساعت ۱۰:۳۰ شروع شد.

* مسیرهای منتهی به ورزشگاه آزادی با ترافیک سنگینی مواجه شده است. اتوبان و جاده مخصوص کرج از یکی دو ساعت قبل دارای ترافیک سنگینی شده‌اند

* بیش از ۶۰ هزار هوادار دو تیم در فاصله یک ساعت تا شروع مسابقه در استادیوم حضور دارند و علیه یکدیگر شعار می دهند.

* طرفداران تراکتورسازی به دو گروه تقسیم شده‌اند که گروهی روی یکی از سکوهای طبقه اول حضور دارند و عده‌ای دیگر هم در طبقه دوم نشسته‌اند که بخشی از یکی دیگر از سکوهای طبقه اول هم به تراکتورسازان اختصاص یافته است.

* به دلیل جلوگیری از درگیریهای احتمالی بین هواداران دو تیم فاصله نسبتا زیادی بین آنها به چشم می‌آید و پنج ستون از ماموران انتظامی نیز بین آنها قرار گرفته‌اند.

* خبرنگاران و عکاسان زیادی برای پوشش این دیدار به ورزشگاه آزادی رفته اند که یادآور دیدارهای دربی شده است.

* طرفداران تراکتورسازی به شدت علیه امیر قلعه‌نویی سرمربی فصل گذشته تیم خود شعار می‌دهند و می گویند: “رییس مافیای فوتبال ایران کیه، امیر قلعه نوییه!”

* تماشاگران حاضر در ورزشگاه به شدت نسبت به صدای بلند موزیکی که از بلندگوهای استادیوم پخش می شود اعتراض دارند.

جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۴:۱۱
کد خبر : 9136
بازدیدها: 278

پاسخی بگذارید »