شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

شعارهای کوبنده “مرگ بر آمریکا” ۱۳ آبان پاسخ محکمی به اظهارات ضد ایرانی امثال “وندی‌ شرمن” خواهد بود

danesheroz1 آبان ۱۰, ۱۳۹۲ ۰
شعارهای کوبنده “مرگ بر آمریکا” ۱۳ آبان پاسخ محکمی به اظهارات ضد ایرانی امثال “وندی‌ شرمن” خواهد بود

دانش روز: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: شعارهای کوبنده مرگ بر آمریکا در راهپیمایی ۱۳ آبان پاسخ محکمی به اظهارات ضد ایرانی امثال وندی‌شرمن خواهد بود

به گزارش دانش روز، محمد حسن آصفری عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: چندی پیش شاهد بودیم که مقامات امریکایی موضع گیری‌های تندی علیه ایران داشتد که این نشان می‌دهد رفتار و گفتار امریکایی‌ها دچار تناقض است.

وی افزود: البته تیم مذاکره کننده ایران هم باید متوجه این موضوع باشد و در غیر این صورت مردم نگاه شان به تیم مذاکره کننده تغییر خواهد کرد .

آصفری ادامه داد: ما که تا امروز هیچ حسن نیتی از آمریکایی‌ها ندیده ایم و بر همین اساس قطعا نگاه ملت هم به امریکا هم عوض نشده است.

وی تاکید کرد: ۱۳ ابان روز ملی استکبار ستیزی است و در این روز ملت انزجار خود از استکبار جهانی و آمریکا جنایتکار نشان خواهد داد .

این نماینده مجلس اظهار داشت: راهپیمایی ۱۳ آبان قطعا پر شکوه تر از گذشته خواهد بود و امریکایی‌ها خواهند فهمید تا زمانی که دست از حیله گیری برندارند نگاه ملت به انها تغییر نمی کند

وی تصریح کرد: شعارهای کوبنده مرگ بر آمریکا در راهپیمایی ۱۳ آبان پاسخ محکمی به اظهارات ضد ایرانی امثال وندی‌شرمن خواهد بود.

منبع:دانا

جمعه ۱۰ آبان ۱۳۹۲ - ۱۳:۴۹
کد خبر : 71246
بازدیدها: 254

پاسخی بگذارید »