یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

کارآفرین البرزی کارآفرین برتر ملی شد:

شرکت زرماکارون بعنوان کارآفرین ملی معرفی شد

danesheroz1 دی ۶, ۱۳۹۲ ۰
شرکت زرماکارون بعنوان کارآفرین ملی معرفی شد

دانش روز: کارآفرین البرزی در هشتمین جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر موفق شد به عنوان کارآفرین برتر ملی معرفی و تجلیل شود

 به گزارش دانش روز، در هشتمین جشنواره ملی امتنان از کارآفرینان برتر که با حضور معاون اول رئیس جمهور و وزیر تعاون،کار ورفاه اجتماعی در محل سالن تلاش برگزار گردید شرکت زرماکارون از استان البرز بعنوان کارآفرین ملی برگزیده شد.

علی ربیعی ، وزیر تعاون،کار ورفاه اجتماعی در این همایش با اشاره به سرعت تحولات و تغییرات در دنیای امروز افزود: شتاب خیره کننده گذر از جامعه صنعتی به جامعه اطلاعاتی و پساصنعتی فقط چند سال طول کشید و اگر ما نتوانیم با یک سری از ابزارها این فاصله را کم کنیم از روند پیشرفت جا می مانیم.

وی گام اول کارآفرینی را خلاقیت و روحیه نقد پذیری دانست و افزود: نیاز امروز جامعه کارآفرینی است که به اعتقاد کارشناسان ، موتور توسعه اقتصادی است.

ربیعی افزود: در این جشنواره تعداد کل کارافرینان ثبت شده ۲۷ هزار و۶۱۰ نفر بوده است که از این تعداد ۷۳ درصد مرد و ۲۷ درصد از بانوان مشارکت کرده‌اند.

ربیعی با بیان اینکه تعداد کل اشتغال ایجاد شده توسط کارافرینان در جشنواره هشتم بیش از ۴۸ هزار نفر بوده است، تاکید کرد: این رقم نسبت به سال قبل ۱۱ درصد رشد داشته است که مهمترین هدف ما ترویج فرهنگ کارافرینی متناسب با چشم انداز ۲۰ ساله کشور است.

در بخش انتهایی این مراسم از کارآفرینان برتر کشور در حوزه‌های مختلف با اهدای تندیس و لوح تقدیرتجلیل بعمل آمد واز استان البرز نیز ،مرتضی سلطانی مدیر عامل گروه صنعتی زرماکارون بعنوان یکی از کارآفرینان ملی کشور برگزیده گردید.

نوآوری در خصوص آرد جو، آرد جوانه گندم،آرد سویا ،ماکارونی سبوس دار ،ماکارونی بدون گلوتن و لازانیای آشیانه ای و غیره، دارا بودن استانداردهای ملی و بین المللی و نظام کنترل کیفیت محصولات بر اساس استاندارد ISO 9001 , 2008 ، دارا بودن سامانه شکایت مشتری از طریق سامانه پیام کوتاه ، تلفنهای مستقیم و سامانه اینترنتی از جمله شاخصه های برتری این شرکت در جشنواره امتنان از کارآفرینان ملی بوده است که مورد توجه داوران این جشنواره ملی قرار گرفت.

همچنین محصولات زرماکارون تاکنون پاسخگوی ۷۵ درصد نیاز تغذیه ای مردم کشور بوده و تولید محصولات آن نیزموجب صرفه جویی ارزی ناشی از تولید محصول در کشور گردیده است.

محصولات این شرکت به صورت مستقیم و غیر مستقیم به ۸۰ کشور حوزه آسیای میانه ، آسیای شرقی و آفریقا صادر می شود.

پیش از این شرکت بزرگ زر ماکارون برای ششمین سال متوالی به عنوان صادر کننده ممتاز ملی درصنعت غذا برگزیده شده بود واز وزیر صنعت و معدن (نعمت زاده ) لوح دریافت نمود.

منبع:تلاش گران البرز
جمعه ۶ دی ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۳
کد خبر : 82905
بازدیدها: 485

پاسخی بگذارید »