دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

شرکت در ماراتن با یخچال + عکس

danesheroz1 مرداد ۱۳, ۱۳۹۲ ۰
شرکت در ماراتن با یخچال + عکس

دانش روز: دو ماراتن همیشه برای سنجش استقامت افراد و شرکت کننده ها برگزار می شود زیرا در این مسابقات ورزشکاران تحت شرایط سختی قرار می گیرند که باید از آن عبور کرده و استقامت و توان خود را نشان دهند

 به گزارش دانش روز، برای شرکت در مسابقات ماراتن معمولا ورزشکاران سال ها تمرین می کنند تا بتوانند بدنی آماده و بدون مشکل را برای خودشان بسازند. آن ها همچنین در حین مسابقه لباس های راحت و سبک می پوشند تا مجبور به حمل بار اضافه نشوند.

“تونی فونیکس” پدربزرگ ۴۹ ساله ای است که در ماراتن سراسر انگلستان با حالتی عجیب شرکت کرده است. این مرد که این روزها به سوژه اصلی این ماراتن تبدیل شده در تمام مسیر یک یخچال را روی کولش قرار داده است.

این یخچال ۴۲.۵ کیلوگرم وزن دارد و حمل کردن آن بر پشت بدن کاری بسیار سخت است اما این پدربزرگ که یک ورزشکار حرفه ای هم هست توانسته آن را در طول مسیر ۲۰۰۰ کیلومتری و در به مدت ۴۰ روز به دوش بکشد.

این یخچال وزنی به اندازه ۴۰ لیتر آب یا ۴۰ آجر  دارد که در تمام مسیر به دوش این مرد بوده است. او تمام این کارها را برای خیریه انجام می دهد و تا به حال توانسته مبلغ قابل توجهی را در طول مسیر جمع کند. او از سختی اینکار می گوید که در ۳۰ روز اول باید ۲۴ ساعته حرکت می کردند که این باعث فشار بسیاری شده بود.

منبع: باشگاه خبرنگاران

یکشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۸:۰۶
کد خبر : 46250
بازدیدها: 296

پاسخی بگذارید »