جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

شرور و اخاذ تحت تعقیب در البرز دستگیر شد

danesheroz1 مرداد ۷, ۱۳۹۲ ۰
شرور و اخاذ تحت تعقیب در البرز دستگیر شد

دانش روز: رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی البرز از دستگیری یک شرور و اخاذ تحت تعقیب در این استان خبر داد

  به گزارش دانش روز، سرهنگ ˈحبیب صادقی ˈ افزود: در پی وصول پرونده شکایت ˈمجتبی – ص ˈ مدیرعامل یک شرکت خصوصی مبنی بر اخاذی ، تهدید و عدم تأمین جانی خود و خانواده اش توسط فردی شرور به نام ˈ فرزادˈ ، رسیدگی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی اضافه کرد: شاکی پرونده با حضور در پلیس اطلاعات اذعان داشت ، این فرد با تهدید های مکرر از جمله تهدید به مرگ و ربایش اعضاء خانواده اش و پاشیدن اسید به صورت آنها تاکنون در چندین مرحله مبلغ دو میلیارد ریال وجه نقد به همراه یکدستگاه خودرو هیوندای آزارا از او دریافت کرده و در چندین نوبت با مراجعه به درب منزل شاکی و تخریب دوربینهای مداربسته در حیاط منزل موجب رعب و وحشت خانواده وی شده است .

صادقی گفت: پس از بررسی سوابق متهم و مشخص شدن این موضوع که وی دارای سابقه درگیری و شرارت ، خرید و فروش مواد روان گردان شیشه در یکی از استان های غربی و شرارت و درگیری در منطقه فردیس کرج است ،بلافاصله اقدامات ویژه اطلاعاتی و مراقبتهای نامحسوس به منظور شناسایی محل اختفای وی صورت گرفت .

ویافزود: از آنجایی که متهم دارای مکان مشخصی نبود و مداوم در حال جابجایی بود بنابراین کار شناسایی محل زندگی وی با خلل مواجه می شد .

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان البرز افزود: کار شناسایی شرور متواری بدون وقفه و به صورت شبانه روزی ادامه داشت تا روز گذشته شاکی با مراجعه به پلیس اطلاعات بیان داشت که فرد شرور دوباره تقاضای مبلغ ۵۰ میلیون تومان وجه نقد کرده و وی را تهدید کرده در صورت عدم پرداخت این مبلغ یکی از فرزندانش را گروگان خواهد گرفت .

صدقی اظهار کرد : پلیس با توجه به سرنخهایی که به دست آورده بود قبل از اینکه متهم آخرین نقشه خود که همان اخاذی و یا گروگان گیری بود را پیاده کند موفق شد محل اختفای این شرور را شناسایی و تحت محاصره قرار دهد.

وی گفت : متهم وقتی متوجه حضور ماموران شد قصد داشت با عربده کشی و جوسازی و مقاومت متواری شود اما با هوشیاری ماموران دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.

منبع:ایرنا

دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۴۱
کد خبر : 43927
بازدیدها: 217

پاسخی بگذارید »