چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

شرور فراری تحت تعقیب در استانهای مختلف کشور دستگیر شد

danesheroz اسفند ۲, ۱۳۹۱ ۰

سرهنگ عبدالرضا خیرخواهان فرمانده انتظامی شهرستان کرج در ادامه نشست خبری از دستگیری شرور فراری تحت تعقیب در استانهای مختلف کشور خبر داد

خیرخواهان فرمانده انتظامی شهرستان کرج گفت : مدتی پیش در پی مراجعه شهروندی به کلانتری ۲۶ ماهدشت و ارائه شکایت مبنی بر اینکه فرد شروری، با ضرب و شتم و وارد کردن ضربات چاقو منجر به فلج شدن انگشت دست راستش شده و اموال و وجه نقد همراه او را به سرقت برده است پیگیری موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت .
وی افزود: با راهنمایی های شاکی تصویر فرضی سارق شرور ترسیم و با راهنمایی های شاکی در خصوص وضعیت ظاهری متهم و مراجعه ماموران به بانک اطلاعاتی سارقان مشخص شد که شرور مورد نظر «مجتبی-ر» معروف به «مجتبی دالتون» می باشد که دارای شرارت ها و سرقت های فراوان و سوابق کیفری متعدد بوده و تحت تعقیب پلیس تعدادی از استانهای کشورمان نیز می باشد.
سرهنگ خیرخواهان گفت: با پیگیریهای ماموران مشخص شد که «مجتبی دالتون» که آخرین بار بعد از مشارکت در یک قتل، متواری شده بود به محل اصلی خود بازگشته است .
ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی پاتوق وی را در یک چایخانه سنتی در ماهدشت شناسایی و در یک عملیات ضربتی او را به همراه برادر دیگرش که قصد فریب ماموران برای فرار متهم اصلی را داشت دستگیر کردند .
وی اظهار داشت: «مجتبی » و برادرش که به برادران دالتون معروف هستند دارای سوابق کیفری متعدد سرقت و زورگیری می باشند.
گفتنی است ، متهمان دستگیر شده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند .

چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۵:۵۹
کد خبر : 7477
بازدیدها: 261

پاسخی بگذارید »