پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

شرایط ثبت نام حج تمتع۹۲ در دهه دوم فروردین ماه

danesheroz اسفند ۲۰, ۱۳۹۱ ۰
شرایط ثبت نام حج تمتع۹۲ در دهه دوم فروردین ماه

سید مرتضی حسینی مدیر حج و زیارت استان البرز از اعلام اطلاعیه تکمیلی و شرایط ثبت نام حج تمتع۹۲ در دهه دوم فروردین ماه۹۲خبر داد

سید مرتضی حسینی مدیر حج و زیارت استان البرز از اعلام اطلاعیه تکمیلی و شرایط ثبت نام حج تمتع۹۲در دهه دوم فروردین ماه۹۲خبر داد.
سیدمرتضی حسینی ضمن اعلام خبر فوق افزود: دارندگان اسناد سپرده گزاری حج تمتع که دریکی از شعب بانک ملی تا تاریخ ۱۳۸۴/۰۹/۰۱ودیعه گزاری نموده اند،علاوه بر مراجعه حضوری به کاروانهای مجاز مندرج در اطلاعیه  می توانند بصورت غیر حضوری با مراجعه به پایگاه اینترنتی http://haj92.haj.irنیز نسبت به انجام مراحل ثبت نام اقدام نمایند که بدین ترتیب ثبت نام به دو روش حضوری و غیر حضوری انجام خواهد پذیرفت.
وی در پایان گفت: در حج تمتع آتی نیز از گذرنامه بین المللی دارای اعتبار تا ۱۳۹۳/۰۱/۲۰استفاده خواهد شد و با توجه به شرایط خاص این سفر و به منظور سهولت اخذ روادید و برخی امور اجرایی حج ضروری است متقاضیان محترمی که فاقد گذرنامه بین المللی معتبر هستند یا اعتبار گذرنامه ایشان پایان پذیرفته است اقدام به اخذ گذرنامه انفرادی (حتی در صورت تشرف همزمان زوجین) نمایند.
گفتنی است در سال گذشته از آن دسته از متقاضیانی که دارای سند سپرده گذاری حج تمتع تا شهریور ماه۸۴بودند جهت تشرف دعوت بعمل آمده بود.

یکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۸:۳۷
کد خبر : 9418
بازدیدها: 228

پاسخی بگذارید »