پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

کاپیتان تیم فوتبال سایپای البرز:

شرایط تیم ملی سخت است، اما با وحدت به جام جهانی می‌رسیم

danesheroz اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۲ ۰
شرایط تیم ملی سخت است، اما با وحدت به جام جهانی می‌رسیم

کاپیتان تیم فوتبال سایپای البرز گفت: اگر چه شرایط تیم ملی در گروه خود برای صعود به جام جهانی سخت شده، اما با وحدت و حمایت از این تیم به جام جهانی ۲۰۱۴ صعود خواهیم کرد

ابراهیم صادقی اظهار داشت: فوتبال ایران در آسیا هنوز هم جزو قدرت‌های برتر است و با وجود پیشرفت‌های خوبی که تیم‌های آسیایی در سال‌های اخیر داشتند، باز هم حریفان ما در آسیا فاصله زیادی با ما دارند.

وی تصریح کرد: متاسفانه به دلیل کمبود امکانات و برخی برنامه‌ریزی‌ها نتوانستیم از فرصت‌ها و داشته‌های خود برای تشکیل یک تیم ملی قوی و مقتدر به طور کامل استفاده کنیم و همین امر موجب شد که در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل با مشکلاتی روبه‌رو شویم.

هافبک باسابقه نارنجی‌پوشان کرجی افزود: با این وجود معتقدم که بازیکنان و کادر فنی ایران توانمندی‌های بسیاری داشته و در صورت حمایت صحیح از تیم ملی و بیان انتقادی مصلحانه و دلسوزانه می‌توانیم به هدف خود که صعود به جام جهانی است، برسیم.

*لزوم پرهیز از تنش در فوتبال برای رسیدن به جام جهانی

صادقی تاکید کرد: در این شرایط حساس باید بدانیم که هرگونه تنش در فضای فوتبالی کشور به ویژه در داخل تیم ملی به ضرر ما خواهد بود و ما را از رسیدن به هدف خود دور می‌کند.

وی متذکر شد: از سوی دیگر قبول دارم که در تیم ملی مشکلاتی وجود دارد، اما اکنون فقط باید از تیم ملی و بازیکنان آن حمایت کرده و مطمئن باشیم که با وحدت و همدلی و حمایت از تیم ملی می‌‌توانیم پس از چند دوره به جام جهانی صعود کنیم.

کاپیتان نماینده استان البرز در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشورمان در پایان بیان داشت: امیدوارم در خردادماه سال‌جاری که تیم ملی سه دیدار بسیار مهم و سرنوشت‌ساز در چارچوب رقابت‌های مقدماتی جام جهانی دارد، همه دست‌اندرکاران ورزش ایران اعم از بازیکنان و کادر فنی تیم ملی، مسئولان فدراسیون، باشگاه، رسانه‌ها و بالاخره هواداران این شرایط را درک کرده و با حمایت از تیم ملی فوتبال کشورمان شرایطی را فراهم کنند که در سال ۲۰۱۴ فوتبال ایران هم یک نماینده در مهم‌ترین رقابت ورزشی جهان پس از المپیک داشته باشد.

جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۷:۰۲
کد خبر : 18086
بازدیدها: 196

پاسخی بگذارید »