سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

کلیه شرایط برگزاری آزمون المپیادهای علمی کشور در سال تحصیلی ۹۳-۹۲

danesheroz1 دی ۱۶, ۱۳۹۲ ۰
کلیه شرایط برگزاری آزمون المپیادهای علمی کشور در سال تحصیلی ۹۳-۹۲

دانش روز: باشگاه دانش پژوهان جوان، شرایط داوطلبین، زمان، نحوه ثبت نام و تاریخ برگزاری آزمون المپیادهای علمی کشور در سال تحصیلی ۹۳-۹۲ را اعلام کرد

به گزارش دانش روز، روابط عمومی باشگاه دانش پژوهان جوان بر این اساس اعلام کرد: ثبت نام سال جاری در این آزمونها که هر ساله با همکاری ادارات آموزش وپرورش استانها برگزارمی گردد به صورت اینترنتی می باشد.

 این گزارش می افزاید: دانش آموزان پایه های اول تا سوم دبیرستان به شرط دارا بودن شرایط مندرج در بخشنامه میتوانند از روز شنبه ۲۱/۱۰/۹۲ تا پایان وقت اداری روزشنبه ۵/۱۱/۹۲ با مراجعه به سامانه نام نویسی الکترونیک دانش آموزان به نشانیwww.sanaad.medu.ir  نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

 این گزارش می افزاید: مدیران مدارس نیز با مراجعه به همین پایگاه اطلاع رسانی امکان ثبت نام گروهی دانش آموزان و اطلاع از آخرین آمار ثبت نام کنندگان واحد آموزشی خود را دارند. بدیهی است ثبت نام دانش آموزان به هردو صورت انفرادی و گروهی تنها پس از تایید اطلاعات ثبت شده در سیستم توسط مدیر واحد آموزشی نهایی خواهد شد.

علاقمندان میتوانند برای کسب اطلاعات بیشتر از مفاد بخشنامه ارسالی به پایگاه اطلاع رسانی باشگاه به آدرس www.ysc.ac.ir مراجعه نمایند.

دوشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۲ - ۱۹:۴۱
کد خبر : 85721
بازدیدها: 287

پاسخی بگذارید »