چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

شرارت در «دی اِن اِی» ایرانی‌ ها نهفته است!!!

danesheroz1 اسفند ۱۸, ۱۳۹۲ ۰
شرارت در «دی اِن اِی» ایرانی‌ ها نهفته است!!!

دانش روز: آیا واقعا آمریکا با حمایت اربابش اسرائیل جعلی به کشورمان یورش نظامی خواهد آورد؟

به گزارش دانش روز، اگر واقعا به قول وندی شرمن معاون وزیر امور خارجه آمریکا و سخنگوی ارشد هسته ای آمریکا، شرارت در دی اِن اِی ایرانی‌ها نهفته است و آمریکا که خود را همه کاره و مدافع حقوق بشر می‌داند چرا به ایران حمله نظامی نمی‌کند تا هم نظامی که سال‌هاست همچون استخوانی در گلو و خاری در چشم آنهاست سرنگون کند و هم سران فتنه که اینقدر سنگ‌شان را به سینه می‌زند آزاد کند؟

 وقتی مقامات غربی از گزینه‌های روی میز خود که پرابهت ترینش حمله نظامی و راه اندازی جنگ علیه ایران است سخن به میان می‌آورند فکری که در ذهن من به عنوان یک دانش آموز که شاید زیاد از تفکر سیاسی مکارانه دنیای استکبار اطلاعی ندارم نقش می‌بندد و این سوال ها را ایجاد می‌کند که:

 آیا واقعا آمریکا با حمایت اربابش اسرائیل جعلی به کشورمان یورش نظامی خواهد آورد؟

 قدرت نظامی و دفاعی ایران آیا در حد و اندازه ای خواهد بود که پاسخگوی این تجاوز آشکار باشد؟

 ممکن است ایران نیز کشوری شبیه عراق، افغانستان، پاکستان و مصر و سوریه شود؟

 البته این روزها باید کشور اکراین را هم اضافه کنم که با حمایت آمریکا و هم‌پیمانانش به مخالفان دولت رسمی اش با کودتا برهم ریخته شده است .

 گزینه
در حال حاضر که مقامات ایرانی با کوتاه آمدن از برخی دستاوردهای هسته ای کشور و تعلیق غنی سازی در حال نشان دادن حسن نیت به غربی‌ها هستند پس چرا این گزینه نظامی از روی میز این مکاران تاریخ برداشته نمی‌شود؟
چرا با اینکه ایران اسلامی در مذاکرات ۱+۵ با قبول توافقنامه ای که بسیاری از صاحب نظران و اساتید دانشگاه نسبت به مفاد آن اعتراض داشتند باز هم به یاوه‌ گویی و توهین و تحقیر ایران پرداخته و حتی این بی شرمی‌های گستاخانه خود را افزایش داده اند؟
آیا اگر واقعا به قول وندی شرمن معاون وزیر امور خارجه آمریکا و سخنگوی ارشد هسته ای آمریکا، شرارت در دی اِن اِی ایرانی‌ها نهفته است و آمریکا که خود را همه کاره و مدافع حقوق بشر می‌داند چرا به ایران حمله نظامی نمی‌کند تا هم نظامی که سال‌هاست همچون استخوانی در گلو و خاری در چشم آنهاست سرنگون کند و هم سران فتنه که اینقدر سنگ‌شان را به سینه می‌زند آزاد کند؟

 

ایران
همین ماه پیش بود که آقای دیپلماسی کشورمان جناب ظریف در دانشگاه تهران و در بین دانشجویان گفت که آمریکا با یک حمله نظامی می‌تواند کل کشورمان را نابود کند و دفاع نظامی ایران بسیار ضعیف است و یارای مقابله با آن را ندارد!!!! یعنی ایرانی که سال‌هاست روی پای خود ایستاده و با شعار ما می‌توانیم امام خمینی(ره) را به “ما توانستیم” تبدیل کرده اینقدر نازک نارنجی است که با یک موشک کل توان دفاعی‌اش به یغما رود؟
مگر سال گذشته نبود که ایران توانست هواپیمای بدون سرنشین جاسوسی ۱۷۰RQ را بدون اینکه صاحبانش بویی ببرند به کشورمان هدایت کند و با دستیابی به تمام تجهیزاتش نمونه آن را برای خود بسازد؟ عملی که هیچوقت به مخیله سرویس‌های جاسوسی سیای آمریکا هم خطور نمی‌کرد.
وقتی این علامت‌های بزرگ سوال بالای سرم نقش بسته، باید دنبال جوابی بود که غربی‌ها آن را بهتر از تک تک ایرانی‌ها می‌دانند!!!

 

کوشکی
محمد صادق کوشکی استاد دانشگاه تهران و تحلیلگر مسائل سیاسی معتقد است که آمریکایی ها و حتی فرماندهان لابی صهیونیستی آنها به خوبی می‌دانند که گزینه نظامی حمله به ایران بزرگترین اشتباهی است که مقامات آمریکایی ممکن است انجام دهند.

 جمع بندی و خلاصه نظر استاد دانشگاه تهران این است که هزینه‌های کلان حمله نظامی، سرمایه‌های انسانی و مدیریتی و دفاعی مطمئنا از عواملی است که مقامات غربی را از حمله نظامی عقب خواهند نشاند، با تجربیاتی که آنها در عراق و افغانستان و پاکستان دارند و تا به امروز در این کشورها با اینکه قدرت و اقتدار ایران اسلامی را ندارند به آنچه خواسته اند دست پیدا نکرده اند؛ پس گزینه نظامی هیچوقت روی میز نیست بلکه ابزاری است که باید فضای تهدیدات آنها را پر کند.

 نظر قطعی کوشکی به عنوان یکی از صاحب نظران مطرح کشور این بود که آمریکا از راه‌های بهتر و کم هزینه تر از راه نظامی می‌تواند ایران را نابود کند که در حال حاضر در حال انجامش است؛ بی اعتقاد کردن جوانان نسبت به اسلام و مبانی دینی و به فحشا کشاندن آنان از طریق برنامه‌های ماهواره ای!!!

 من در سن یک نوجوان و دانش‎آموز مملکت اسلامی باید با رصد بسیاری از مسائل که در اطرافم می‌گذرد به خوبی دریابم که هدف آمریکا حتی اگر روزی روی خوش و لبخند به ایران نشان دهد فقط در راستای اندلسی کردن کشورمان است تا ریشه نظام اسلامی را بسوزاند چون کارشناسان آمریکایی به خوبی دریافته اند که آنچه باعث عزت و اقتدار و ایستادگی ایران در مقابل استکبار جهانی شده فقط وجود اسلام و شیعه است.

 دانش

 اندلس که جزیره ای در اسپانیای کنونی است صدها سال پیش منطقه ای مسلمان نشین بود که دشمنان با هر حیله ای وارد شدند و حتی جنگ نظامی نتوانستند اسلام را از آنها بگیرند برای همین با حیله ای شیطانی وارد شدند و فحشا و بی‌بندباری را بین زنان و مردان این منطقه رواج دادند و بعد از گذشت زمانی نه چندان دور کل این منطقه از سیطره مسلمانان خارج شد و به دست کافر نشینان غربی افتاد.

 با این تفاسیر باید حمله سخت یا نظامی آمریکا به ایران را نزدیک صفر فرض کنیم؛ زیرا آنها به خوبی فهمیده اند که در جنگ دفاعی یارای مقابله با ایران را ندارند در هشت سال دفاع مقدس که آمریکا با همراهی ۱۵۰ کشور جهان به عراق کمک کرد تا ایرانی که تازه انقلاب در آن شکل گرفته بود و هیچ امکانات نظامی مفیدی نداشت سرنگون کند با هشت سال دفاع جانانه مواجه شد و شکست خورد.
بنابراین دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی با سرمایه گذاری در جنگ نرم یا همان شبیخون فرهنگی در حال تیشه زدن به ریشه انقلاب و اسلام هستند.

 در این زمینه از یک سو وظیفه من دانش آموز و خانواده ام است که برای مقابله با این هجوم ناجوانمردانه مجهز به سلاح ایمان و اعتقادات راسخ شویم و از سوی دیگر مدیران فرهنگی کشور باید پیش از پیش به میدان آمده و کشور را از سلاخی بی‌فرهنگی که توسط دشمن در حال انجام است نجات بخشند.

 وظیفه معلمان تربیتی مدارس در جامعه امروز سنگین‌تر از گذشته شده است لطفا این اقدامات کلیشه ای که فقط به درد گزارش دادن می‌خورد را کنار گذاشته و برای نجات فرزندان این مرز و بوم فکر اساسی کنید.

 نگران خود و تمام نوجوانان و دانش‌آموزانی هستم که در حال سوختن به پای این سوء مدیریت ها هستند؛ پس چه کسی می‌خواهد احساس تکلیف کند و به میدان آمده و انقلابی برای حمایت از فرهنگ اسلامی ایرانی ایثارگری کند؟؟؟؟؟؟

منبع: همشاگردیها

یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۳:۳۴
کد خبر : 97545
بازدیدها: 306

پاسخی بگذارید »