شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

۱۷ دانش آموز در محور شوشتر – دزفول کشته و مجروح شدند

danesheroz1 آذر ۲۵, ۱۳۹۲ ۰
۱۷ دانش آموز در محور شوشتر – دزفول کشته و مجروح شدند

دانش روز: در برخورد مینی بوس با تریلی در کیلومتر ۲۵ دزفول ۹ دانش آموز کشته و ۸ تن دیگر زخمی شدند

 به گزارش دانش روز، صبح امروز در محور شوشتر – دز‌فول کیلومتر ۲۵  یک دستگاه مینی بوس حامل دانش آموزان با یک دستگاه تریلی و‌لوو برخورد کرد.  

 در پی وقوع این حادثه ۹  دانش آموز کشته و ۸ تن نیز زخمی شدند که توسط نیروهای امدادی مجروحین به بیمارستان منتقل شدند.

 پلیس علت تصادف را تجاوز به چپ از سوی راننده مینی بوس بنز‌  اعلام کرده است.

 گفتنی است، مینی بوس حامل دانش‌ آموزان فاقد برچسب سرویس مدارس بوده است.

حجت الاسلام سادات ابراهیمی اظهار داشت: وزرات راه و شهرسازی شرعا و قانونا مسئول بروز چنین حوادثی است و شخص آقای وزیر باید پاسخگو باشد.

حجت الاسلام سادات ابراهیمی نماینده مردم شوشتروگتوند در مجلس شورای اسلامی در خصوص تصادف صالح شهر گتوند که منجر به کشته و زخمی شدن ۲۲ دانش آموز شد اظهار داشت: متاسفانه ضعف مدیریت راه و شهرسازی استان خوزستان در بروز این تصادفات مشهود است.

وی ادامه داد:علی رغم مکاتبات متعدد و تاکیدات مردم مبنی بر دو بانده کردن این جاده متاسفانه با بهانه های کمبود اعتبارات از آسفالت و چندبانده کردن این جاده سر باز زدند.

نماینده مردم شوشتروگتوند تصریح کرد: وزرات راه و شهرسازی شرعا و قانونا مسئول بروز چنین حوادثی است و شخص آقای وزیر باید پاسخگو باشد.

a8todt52

حجت الاسلام سادات ابراهیمی گفت:نه تنها جاده های این منطقه بلکه اکثر شهرستان های استان خوزستان ازجاده های استاندارد برخوردار نیستند

وی اضافه کرد:علی رغم اینکه بخش مهمی از بار ترافیکی کشور و تولیدات از این خوزستان به استان های دیگر و خارج از کشور صادر میشود اما سطح استاندارد جاده های استان به شدت پایین می باشد

 نماینده مردم شوشتروگتوند در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: وقتی اتفاق ناگواری می افتد مسئولین فقط هزار و یک تاسف می خورند ولی این چه دردی را دوا می کند؟

سادات ابراهیمی تاکید کرد: لازم است یک بار برای همیشه به صورت آنی نه در ظرف چهار یا پنج ساله فکری برای این جاده ها کرد که روزانه کشته می دهند.

وی افزود: واقعا جاده های خوزستان جاده های مرگ هستند و باعث دغدغه و استرس مردم استان شده اند و  وقتی سوار ماشین می شوندنمی دانند آیا سالم به مقصد می رسند یا نه؟!

 نماینده مردم شوشتروگتوند اظهار داشت: این شان و جایگاه خوزستان نیست که همچنان ما شاهد از دست رفتن هم استانی هایمان در تصادفات جاده ایی باشیم.

وی در پایان خاطر نشان ساخت: امیدوارم در جلسه ایی که با وزیر داریم بتوانیم این قول را از او بگیریم تا اعتبارات جاده های اصلی خوزستان را تامین کند.

منبع: رهیاب نیوز

 

 

دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲ - ۱۴:۱۷
کد خبر : 80483
بازدیدها: 256

پاسخی بگذارید »