سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

شبیخون مار غول‌پیکر به روستایی در مشهد!

danesheroz1 تیر ۲۸, ۱۳۹۲ ۰
شبیخون مار غول‌پیکر به روستایی در مشهد!

به گزارش دانش روز، مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی مشهد با اشاره به حضور آتش‌نشانان در محل حادثه گفت: نجاتگران پس از حضور در محل متوجه شدند که این مار غول‌پیکر به داخل چاهی رفته که اقدامات خود برای صید این مار از داخل چاه را آغاز کردند. خاکپور در تشریح جزئیات [&hellip

به گزارش دانش روز، مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی مشهد با اشاره به حضور آتش‌نشانان در محل حادثه گفت: نجاتگران پس از حضور در محل متوجه شدند که این مار غول‌پیکر به داخل چاهی رفته که اقدامات خود برای صید این مار از داخل چاه را آغاز کردند.

خاکپور در تشریح جزئیات این خبر گفت: روز یکشنبه ساکنان روستای «کلات‌سنگ» در بخش رضویه از وجود ماری عظیم‌الجثه در روستایشان باخبر شده و آن را به عوامل آتش‌نشانی و امدادی محلی اطلاع دادند.

 وی با اشاره به حضور آتش‌نشانان محلی و عدم موفقیتشان در صید این مار عظیم‌الجثه، افزود: پس از آن از آتش‌نشانی مشهد درخواست کمک شد که اعضای یکی از گروه‌های نجات این سازمان به محل حادثه اعزام شدند.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی مشهد با اشاره به حضور آتش‌نشانان در محل حادثه، گفت: نجاتگران پس از حضور در محل متوجه شدند که این مار غول‌پیکر به داخل چاهی رفته که اقدامات خود برای صید این مار از داخل چاه را آغاز کردند.

خاکپور ادامه داد: آتش‌نشانان با تجهیزات مخصوص وارد چاه شده و این مار دو متری که به گفته ساکنان روستا پیش از این تعدادی از گوسفندان را گزیده بود، صید کرده و به بیرون آوردند.

به گفته وی، پس از آن آتش‌نشانان به عملیات خود در این محل خاتمه داده و به ایستگاه خود بازگشتند.

منبع:بابک آنلاین

جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۲ - ۱۸:۵۱
کد خبر : 39585
بازدیدها: 300

پاسخی بگذارید »