یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

شاگردان مظلومی شش تایی شدند

danesheroz اسفند ۱۱, ۱۳۹۱ ۰

روز دوم از هفته بیست و هشتم رقابتهای لیگ برتر با برتری پرگل فجرسپاسی برابر آلومینیوم هرمزگان و شکست سنگین خانگی پیکان برابر راه‌آهن پیگیری شد

روز دوم از هفته بیست و هشتم رقابتهای فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه امروز جمعه با برگزاری دو دیدار همزمان آغاز شد که با برتری پرگل تیم‌های فجرسپاسی شیراز و راه‌آهن تهران همراه شد.

در تهران تیم راه‌آهن توانست پیکان را در خانه‌اش با نتیجه ۴ بر ۲ شکست دهد تا ضمن جبران شکست سنگین بازی گذشته برابر مس کرمان، این تیم تهرانی را به لیگ دسته اول نزدیک‌تر کند. با این پیروزی شاگردان علی دایی ۳۹ امتیازی شدند و به رده هشتم صعود کردند. پیکان هم با ۲۳ امتیاز قبلی در رده شانزدهم باقی‌ماند.

در شیراز هم فجرسپاسی با ۶ گل تیم آلومینیوم هرمزگان را پشت سرگذاشت تا به سه هفته شکست متوالی خود در لیگ به بهترین شکل پایان بخشد. شاگردان یاوری با این پیروزی و تفاضل گل بهتر نسبت به تیم‌های صبای قم و ملوان، موقتا در رده نهم قرار گرفت. آلومینیوم هم که در ۴ هفته گذشته با هدایت مظلومی به پیروزی نرسیده، با این شکست سنگین جایگاهش در رده چهاردهم را حفظ کرد!

نتایج این دیدارها به شرح زیر است:
* پیکان تهران ۲ – راه‌آهن تهران ۴
گل‌‎ها: کیوان وحدانی (۳۹) و محمدرضا طهماسبی (۷۷) برای پیکان – بهادر عبدی (۲۴)، جهانگیر عسگری (۴۹ و ۷۵) و مهرداد کفشگری (۶۶) برای راه‌آهن

* فجرسپاسی شیراز ۶ – آلومینیوم هرمزگان صفر
گل: مهدی نظری (۴۴ و ۸۳)، فرشید اسماعیلی (۵۶ و ۸۴) و جابر انصاری (۶۶ و ۱+۹۰) برای فجرسپاسی

جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۹:۳۶
کد خبر : 8262
بازدیدها: 139

پاسخی بگذارید »