سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

شانس دو تکواندو کار البرزی در کسب سهمیه المپیک ۲۰۱۶

danesheroz1 شهریور ۱۴, ۱۳۹۲ ۰
شانس دو تکواندو کار البرزی در کسب سهمیه المپیک ۲۰۱۶

دانش روز: رییس هیات تکواندو البرز گفت: یوسف کرمی و میثم باقری دو تکواندو کار این استان شانس بیشتری برای کسب سهمیه حضور در المپیک ۲۰۱۶ ریودوژانیرو برزیل را دارند

  به گزارش دانش روز،  محمد نوذری اظهار کرد: این دو تکواندو کار البرزی با توجه به رنکینگ اعلام شده از طرف فدراسیون و توانمندی و تجربه ای که از رقابت های برون مرزی دارند، اکنون در کنار سایر ملی پوشان در اردوی آمادگی بسر می برند.

وی بیان کرد: کادر فنی تیم ملی تکواندو کشورمان پس از اعلام رنکینگ فدراسیون جهانی تکواندو و شانس حضور در مسابقات جایزه بزرگ منچستر و کسب سهمیه المپیک ۲۰۱۶ ریودوژانیرو برزیل، از دو تکواندو کار البرزی یاد شده برای حضور در اردوی های آماده سازی تیم های ملی، در کنار دیگر تکواندوکاران دعوت کرد.

نوذری اظهار کرد: براین اساس، کرمی و باقری از روز شنبه ۱۶ شهریور ماه جاری تمرینات آماده سازی خود را زیر نظر مرتضی کریمی به عنوان سرمربی و هادی افشار به عنوان مربی آغاز می کنند.

وی یادآورشد: اکنون نیز اردوی آماده سازی تیم ملی تکواندو برای شرکت در دومین دوره بازی های هنرهای رزمی جهان زیر نظر مرتضی کریمی و هادی افشار در حال پیگیری است که سه تکواندو کار در این اردو شامل محمد کاظمی ، کورش رجلی و هادی مستعان از استان البرز هستند.

استان البرز اکنون با بیش از ۱۸ هزار تکواندو کار که نیمی از آنان را بانوان تشکیل می دهند، از قطب های تکواندو کشور به شمار می رود.

این استان همچنین دارای ۳۰ ملی پوش و ۱۸۰ داور تکواندو است که ۷۰ نفر آنان را بانوان تشکیل می دهند.

منبع:ایرنا

پنجشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۳:۲۴
کد خبر : 57629
بازدیدها: 279

پاسخی بگذارید »