شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اختصاصي دانش روز:

سی‌ و‌ پنجمین حماسه ۲۲ بهمن در ایران کوچک

danesheroz1 بهمن ۲۲, ۱۳۹۲ ۰
سی‌ و‌ پنجمین حماسه ۲۲ بهمن در ایران کوچک

دانش روز: امروز ۲۲ بهمن همگام با سراسر کشور مردم استان البرز در سی‌ و‌ پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب با حضور پر شور خود حماسه ساز شدند.

به گزارش دانش روز، اقشار مختلف مردم استان از جمله تشکل های مختلف مردمی، دانشجویی، دانش آموزی، فرهنگیان وهمه جوانان با حضور حماسی، انقلابی و پرشور و دشمن شکن خود در صحنه نمایش حماسه حضور و وحدت ملی در آوردگاه یوم ا… ۲۲ بهمن، باری دیگر با آرمان های معمار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) و شهدا تجدید میثاق کردند.

راهپیمایی از دو مسیر  *چهارراه امام (ره) – میدان کرج ـ میدان شهدا – میدان شهید آجرلو( میدان سپاه ) و *میانجاده ـ سه راه رجایی شهر ـ میدان شهید آجرلو ( میدان سپاه )آغاز شده است.

در مسیرهای راهپیمایی غرفه  اتحادیه انحمن های اسلامی دانش آموزی و عضوگیری دانش آموزان – مسابقه عکاسی از راهپیمایی ویژه کودکان و دانش آموزان و ایستگاه سلامت از سوی هلال احمر مبنی بر تست رایگان قند خون و فشار به چشم می خورد.

همچنین  گروه سرود ۱۳۵۷ نفری دانش‌ آموزی در شهر کرج به اجرای سرود می‌ پردازند.

دانش‌ آموزان از نواحی ۴ گانه کرج با حضور پرشور در راهپیمایی‌ باردیگر  پشتیبانی خود را از انقلاب نشان دادند و آمده اند تا با آرمانهای امام تجدید میثاق کنند.

حضور پر شور  دانش آموزان در حماسه ۲۲ بهمن چشم طمع دشمنان را به ایران کور کرده و به دشمنان ایران اسلامی می فهماند که نمی توانند ذره ای به خاک ایران تجاوز کنند.

سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۰:۴۰
کد خبر : 92855
بازدیدها: 311

پاسخی بگذارید »