پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

“سین مثل سریال” هفتگی شد

danesheroz1 تیر ۸, ۱۳۹۲ ۰
“سین مثل سریال” هفتگی شد

دانش روز: تهیه‌ کننده و کارگردان برنامه “سین مثل سریال” اعلام کرد این برنامه به زودی به صورت هفتگی و با محوریت بررسی کارنامه هنری کارگردان‌های تلویزیون پخش می‌شود

به گزارش دانش روز، محبوبه قاضی میرسعید در این زمینه  گفت: “سین مثل سریال” تحلیل سریال‌ها در دوران مختلف را برعهده دارد اما تفاوت کلی این سری با سری‌های قبل این است که هر بار سریال‌های ساخته شده توسط یک کارگردان را بررسی می‌کنیم و بخش‌هایی طراحی کردیم که مردم بتوانند آثار یک کارگردان را خوب ببینند و درباره آن قضاوت کنند.

وی افزود: مثلا در یک هفته اکثر کارهای تلویزیونی حسن فتحی مانند “در مسیر زاینده رود”، “زمانه”، “پهلوان‌ها نمی‌میرند”، “میوه ممنوعه”، “اشک‌ها و لبخندها” و “مدار صفر درجه” را که در دوره‌های مختلف ساخته است، روی نمودار به قضاوت مردم گذاشته و بهترین سریالی که انتخاب شود معرفی می‌کنیم.

تهیه‌کننده و کارگردان “سین مثل سریال” با بیان اینکه سریالی که انتخاب شود وارد مرحله فینال می‌شود، یادآور شد: این مرحله عید ۹۳ برگزار می‌شود. سعی کردیم بخش‌هایی را طراحی کنیم که شناسنامه خوبی از کارگردان به ما دهد به عنوان مثال با کارگردانی که در برنامه حاضر است گفتگو می‌کنیم و همینطور با بازیگرهایی که در آثار آن کارگردان بیشتر سهیم بودند درباره سبک کارگردان حرف می‌زنیم.

قاضی میرسعید تأکید کرد: هدف از تهیه “سین مثل سریال” برگزاری یک تحلیل تلویزیونی درباره سریال‌های پخش شده از سیما است و این تحلیل در قالب مسابقه با مشارکت حداکثری مردم و با سلیقه‌های مختلف برگزار می‌شود. این اطلاع از سلیقه مخاطب، مطلع شدن مدیران تلویزیون از علایق مردم را به دنبال خواهد داشت.

کارگردان‌هایی که آثار آنها در برنامه “سین مثل سریال” هفتگی بررسی می‌شوند محمدرضا ورزی، سیروس مقدم، رامبد جوان، حسن فتحی، حمید نعمت الله، مسعود جعفری جوزانی، مهران مدیری، رضا عطاران، جواد اردکانی و فریدون جیرانی خواهند بود.

“سین مثل سریال” که در پخش شبکه یک تهیه می‌شود از اواسط ماه رمضان امسال در جدول پخش قرار می‌گیرد.

منبع:مهر

شنبه ۸ تیر ۱۳۹۲ - ۲۲:۱۸
کد خبر : 33419
بازدیدها: 130

پاسخی بگذارید »