پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

سینما صبحانه با طعم پینوکیو و سندباد

danesheroz1 مرداد ۳۱, ۱۳۹۲ ۰
سینما صبحانه با طعم پینوکیو و سندباد

دانش روز: به گفته مدیر تأمین برنامه شبکه دو سیما، برنامه سینما صبحانه کارتون‌های خاطره انگیزی چون پینوکیو و سندباد را در قالب چند فیلم‎ سینمایی روانه آنتن می‎کند

به گزارش دانش روز، محسن همتی‌ نژاد مدیر تأمین برنامه شبکه دو گفت: ما برای پخش برخی از کارتون‏‎هایی که بینندگان از ما درخواست می‎کنند، محدودیت زمانی داریم از این رو تصمیم گرفتیم مثلا به جای پخش ۵۴ قسمت کارتون “پینوکیو” آن را در قالب هفت فیلم سینمایی ۹۰ دقیقه‌ای دربیاوریم که از روز گذشته(سه‌شنبه ۲۹ مرداد) پخش آن آغاز شده است.

وی افزود: پیش از این نیز “گالیور” را در دو قسمت سینمایی روی آنتن بردیم. به این ترتیب مخاطبان علاقمند می‌توانند در مدت زمان کوتاه‎تری مجموعه‎های دوست داشتنی‌شان را ببینند.

مدیر تأمین برنامه شبکه دو که در پشت صحنه برنامه “کارا و کوشا” با مهر گفتگو می‎کرد، یادآور شد: همچنین بعد از “پینوکیو” یکی دیگر از کارتون‎های دوست داشتنی را برای پخش از “سینما صبحانه” در نظر گرفته‌ایم و “سندباد” نیز در هفت قسمت پخش خواهد شد.

همتی‌نژاد ادامه داد: رویکرد “سینما مهتاب” نیز مناسبتی است و بر اساس علاقه مردم جلو می‏‎رویم. از طرفی “شما بفرمایید” را نیز قوی‎تر کرده‎ایم. این برنامه در حال حاضر در استودیو ضبط می‏‎شود و بر پیامک‎ها و صدای مخاطبان تاکید دارد و برای اطلاع از علاقمندی مردم گزارشگر به سطح شهر می‎فرستیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مردم همچنان می‌توانند برای برنامه “تو در دو” تصاویری از مسافرت‏‎ها، گردش‌ها و لحظات تابستانی جالب خود را به نشانی tamin2@irib.ir ارسال کنند تا آنها را به نام خودشان روی آنتن بفرستیم.

منبع:مهر

پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۴۷
کد خبر : 52880
بازدیدها: 365

پاسخی بگذارید »