پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

سیمرغ دار بهترین فیلم از نگاه مخاطبان “حوض نقاشی” پایان بخش جشنواره فیلم فجر در البرز

danesheroz اسفند ۱۸, ۱۳۹۱ ۰
سیمرغ دار بهترین فیلم از نگاه مخاطبان “حوض نقاشی” پایان بخش جشنواره فیلم فجر در البرز

عصر جمعه با اکران فیلم ” حوض نقاشی” ساخته مازیار میری سیمرغ دار بهترین فیلم از نگاه مخاطب، جشنواره فیلم فجر در البرز به پرده پایانی خود می رسد

اکران فیلم های منتخب سی و یکمین جشنواره بین المللی فجر در استان البرز عصر امروز جمعه به سکانس آخرش می رسد. امروز قرار است سیمرغ دار بهترین فیلم از نگاه مخاطبان در این دوره جشنواره، ” حوض نقاشی” آخرین ساخته “مازیار میری” ساعت  ۱۷ و ۱۹ در دو سانس ویژه بر پرده سینما هجرت اکران شود.

مازیار میری کارگردان جوان سینمای ایران کار خود  را با فیلم “قطعه ناتمام” در سال ۱۳۷۹ آغاز کرده و در کارنامه هنری‌اش آثاری چون به آهستگی، پاداش سکوت، کتاب قانون و سعادت‌آباد به چشم می‌خورد.

اقبال عمومی مخاطبان از این فیلم در اکران جشنواره فجر و صدر نشینی در جذب آرای عمومی این پیش بینی را رقم می زد که جمعیت قابل توجهی برای تماشای “حوض نقاشی” امروز راهی سینما هجرت کرج شوند.

“حوض نقاشی” براساس فیلم‌نامه‌ای از حامد محمدی، داستان زوج جوانی را روایت می‌کند که با نوع نگاهی که به زندگی دارند، با تمام افراد پیرامونشان متفاوت هستند و این تفاوت در زندگی خانوادگی و اجتماعی آنها تاثیر می‌گذارد.

شهاب حسینی و نگار جواهریان نقش‌های اصلی در “حوض نقاشی”  را برعهده دارند و فرشته صدرعرفایی، سیامک احصایی و بازیگر کودک سپهرراد فرزامی از جمله دیگر بازیگران آن هستند.

این فیلم به تهیه‌کنندگی منوچهر محمدی و محصول حوزه هنری است.

“حوض نقاشی” در سی و یکمین دوره جشنواره فیلم فجر توانست سیمرغ بلورین بهترین فیلم از نگاه مخاطبان سینمای ایران را به همراه فیلم «هیس… دخترها فریاد نمی زنند» دریافت کند.

امسال در دومین سال پیاپی البرزی ها تماشای فیلم های جشنواره بین المللی فجر را این بار در تاریخی ترین سینمای شهر کرج تجربه کردند.

فیلم های منتخب جشنواره فجر به همت ” حوزه هنری” و با همکاری ” اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی” در استان البرز اکران شدند و استقبال از فیلم های این جشنواره در طول یک هفته چشمگیر بود.

جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۱ - ۰۸:۱۷
کد خبر : 9100
بازدیدها: 200

پاسخی بگذارید »