شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر

سیمای البرز رسما افتتاح می‌شود

danesheroz اردیبهشت ۱۴, ۱۳۹۲ ۰
سیمای البرز رسما افتتاح می‌شود

معاون سیاسی امنیتی استاندار البرز از افتتاح رسمی سیمای البرز همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر در روز سوم خرداد خبر داد

ناصر رجبی صبح امروز در ستاد اجرایی بزرگداشت سوم خرداد اظهار داشت: برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر بزرگداشت سوم خرداد باید از تمام توانمندی‌ها و ظرفیت‌های سازمان‌های این استان استفاده شود.

وی ادامه داد: برنامه‌ها باید به گونه‌ای تنظیم شود که نسل امروز با روزهای هشت سال دفاع مقدس و به ویژه آزادسازی خرمشهر و رشادت‌های آن زمان آشنا شده و خود را موظف بر حفظ آرمان‌های رزمندگان اسلام کند.

این مسئول با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، جانبازان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس، تأکید کرد: ﺳﻮم ﺧﺮداد روزی ﺑﺰرگ و ﺑﻪ ﯾﺎدﻣﺎﻧﺪﻧﯽ در ﺗﺎرﯾﺦ ﮐﺸﻮرﻣﺎن اﺴﺖ، ‌در آن روز رزﻣﻨﺪﮔﺎن ﺟﺎن ﺑﺮﮐﻒ ﺑﺎ ﭘﯿﺮوزی ﺧﻮد ﺑﺮ دﺷﻤﻦ در ﺳﻮم ﺧﺮداد ﺑﺮگ زرﯾﻨ دﯾﮕﺮی ﺑﺮ اﻓﺘﺨﺎرات ﻣﻠﺖ ﺳﺮاﻓﺮاز و اﻧﻘﻼﺑﯽ اﯾﺮان اﺳﻼﻣﯽ اﻓﺰودﻧﺪ.

رجبی افزود: در ﺟﻨﮓ ﺗﺤﻤﯿﻠﯽ، ﺗﻨﻬﺎ رژﯾﻢ ﻋﺮاق در ﻣﻘﺎﺑﻞ اﯾﺮان ﻧﺒﻮد ﺑﻠﮑﻪ ﻗﺪرت‌ﻫﺎی ﺑﺰرگ ﺟﻬﺎن و ﻏﺮب ﺑﺮای ﻧﺎﺑﻮدی ﺟﻤﻬﻮری اﺳﻼﻣﯽ ﺑﺴﯿﺞ ﺷﺪه ﺑﻮدﻧﺪ و بعد از عملیات بیت المقدس جنگ به نفع سپاه اسلام پیش رفت و تعادل جنگ به هم خورد.

وی تصریح کرد: در این راستا دستگاه‌های مختلف اهم برنامه‌های خود را که قابلیت اجرا دارد تا ۱۵ اردیبهشت به دبیرخانه ستاد (اداره کل حفظ آثار دفاع مقدس) ارسال نمایند تا دبیرخانه پس از جمع‌بندی و مشخص کردن برنامه توسط دستگاه‌ها، برنامه کلی را تدوین کرده تا جهت اجرا توسط استانداری ابلاغ شود.

شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۷:۴۳
کد خبر : 14585
بازدیدها: 130

پاسخی بگذارید »